Strona główna arrow U sąsiadów arrow Rymań arrow Viking przegrywa u siebie.
Viking przegrywa u siebie. Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Administrator
Image

W V kolejce rozgrywek Międzypowiatowej Ligi Piłki Siatkowej, „Viking” Rymań przegrał u siebie 1:3 z dotychczasowym liderem tabeli rozgrywek, drużyną    „Pawlaków” z Gościna.

Mecz był bardzo emocjonujący. Po dwóch setach wynik był 1:1. Dwa kolejne wygrała drużyna „Pawlaków”,  jednak w obu grano na przewagi.

Nie sposób nie wspomnieć o publiczności przybyłej na trybuny hali sportowej w Rymaniu. Stałymi kibicami są członkowie Klubu Seniora „Pod Aniołami”, którzy stali się swoistym fan klubem drużyny „Vikinga”. Nie dość, że na meczu była duża grupa żywiołowo dopingujących Seniorów, to jeszcze przygotowali oni ogromną niespodziankę. Podczas przerwy, na parkiecie wystąpił zespół tańczących Seniorek z kolorowymi pomponami. Publiczność szalała, a zawodnicy obu drużyn dostali „kwadratowych” oczu. Należy zaznaczyć, że występ ten bardzo się wszystkim podobał, a występujące panie otrzymały gromkie brawa.

Image

Na trybunach hali sportowej było więcej niż zwykle mieszkańców naszej Gminy, w tym, co bardzo cieszy, było też sporo młodzieży.

Mimo przegranej naszej drużyny, po meczu wszyscy byli zadowoleni, a Seniorzy oceniali, że zabawa była wspaniała. Na trybunach było głośno i kolorowo i takiej atmosfery byśmy życzyli naszym zawodnikom podczas następnych meczów.

Już po przegranym spotkaniu zawodnicy „Vikinga” bardzo dziękowali zebranym w hali, za doping podczas meczu.