03m.jpg
powered_by.png, 1 kB
Strona główna arrow O nas arrow Jesteśmy z Wami już 2000 dni!!!
Jesteśmy z Wami już 2000 dni!!! Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Autor: Jolanta i Tadeusz Dach   

Image

Uważny czytelnik naszego portalu znajdzie dziś informację  na stronie głównej , w prawym dolnym rogu, że istniejemy już 2000 dni. Zaczęliśmy 10 czerwca 2008 roku, minęło prawie 5,5 roku , a my nadal piszemy i publikujemy wiadomości dotyczące Gorawina i całej Gminy Rymań.

Pewnie już dawno byśmy skończyli naszą działalność, gdyby nie fakt, iż czytających nasze strony jest co raz więcej. Odwiedza nas kilka tysięcy czytelników w miesiącu. Warto dla Was pisać!

 

Poniżej podajemy  za firmą STAT4U trochę danych statystycznych o nas , ale również o naszych czytelnikach.

Image 

 

Image

Image

Image

Jak widać z powyższych tabel, zaglądają do nas czytelnicy ze wszystkich kontynentów świata ( no, może bez Antarktydy…) ale także z całej Polski. Z tabel tych wynika również , jak różnorodnym sprzętem i programami  się posługujemy – dla nas ważne jest, abyśmy wszędzie byli widoczni.

Portal nasz nadal jest akceptowany i pozytywnie przyjmowany przez lokalne władze samorządowe Gminy Rymań. Cieszy nas fakt dobrej współpracy z Wójtem Gminy Mirosławem Terleckim, jak i z poszczególnymi osobami funkcyjnymi w Urzędzie Gminy. Dzięki tej współpracy możemy przekazywać również wiele informacji o naszej lokalnej społeczności szerszemu kręgowi czytelników oraz sławić imię naszej Gminy wśród czytelników w całym kraju.

Duże uznanie czytelników zdobyły artykuły związane z historią naszych miejscowości. Stale też publikujemy te artykuły w Biuletynie Informacyjnym Gminy Rymań „Puls Rymania”, gdzie zamieszczamy materiały w cyklu „Nasza historia”. Tematykę tę będziemy kontynuować, gdyż zainteresowanie nią jest coraz większe.

Na zakończenie chcielibyśmy wyrazić podziękowanie wszystkim osobom przysyłającym nam materiały do publikacji. Bez Was tych informacji byłoby znacznie mniej.

Zapraszamy do współpracy również inne osoby, które chcą przekazać informacje o swoich miejscowościach.

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Imieniny

14 Lipca 2024
Niedziela
Imieniny obchodzą:
Bonawentura, Damian,
Dobrogost,
Franciszek, Izabela,
Kosma, Marceli,
Marcelin, Marcelina,
Stella, Ulryk,
Ulrych, Ulryka
Do końca roku zostało 171 dni.

Programy tv

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości

© 2024 gorawino.net :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.