03m.jpg
powered_by.png, 1 kB
Strona główna arrow U sąsiadów arrow Jarkowo arrow WYNIKI TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO W JARKOWIE
WYNIKI TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO W JARKOWIE Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Administrator   

Turniej tenisIV GMINNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

O PUCHAR WÓJTA GMINY RYMAŃ

 

      W roku bieżącym Turniej odbył się 23 lutego w Jarkowie. Organizatorami Turnieju byli Urząd Gminy w Rymaniu oraz Sołectwo Jarkowo.

      Rozgrywki prowadzono w trzech kategoriach wiekowych.

Najliczniejsza,  najmłodsza grupa w wieku 12 do 15 lat, druga grupa 15 – 18 lat i trzecia grupa powyżej 18 lat. Sędziami w Turnieju byli : Arkadiusz Wojtaszek i Tadeusz Kuźma, którym serdecznie dziękujemy za wysiłek i poświęcenie swojego czasu.

      W pierwszej grupie I miejsce zajął Krzysztof Obara, II – Piotr Bereda, III – Jakub Kobielski;  w grupie drugiej I miejsce – Michał Łukaszek, II – Jakub Strzechmiński i III – Daniel Łojewski.

W grupie najstarszej, podobnie jak w roku ubiegłym I miejsce zajął Rafał Lisek, II Robert Piskorz i III Krzysztof Radoń. Zwycięzcy otrzymali puchary i dyplomy wręczone przez Wójta Gminy Rymań – pana Mirosława Terleckiego i sędziego głównego pana Arkadiusza Wojtaszka. Pozostali uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy za udział w Turnieju.

      Zwycięzcom składamy gratulacje, a wszystkim zawodnikom dziękujemy za uczestnictwo w Turnieju i życzymy sukcesów w kolejnym Turnieju Tenisa Stołowego w przyszłym roku.

     Turniej przebiegał w bardzo miłej atmosferze, obserwowany przez liczną grupę kibiców, w tym Sołtysa Sołectwa pana Janusza Bogusza.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Imieniny

29 Czerwca 2022
Środa
Imieniny obchodzą:
Benedykta, Benita,
Dalebor, Paweł,
Piotr
Do końca roku zostało 186 dni.

Programy tv

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość

© 2022 gorawino.net :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.