Strona główna
Wygrana Vikinga w Dygowie! Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Administrator

Ten mecz był ważny dla układu tabeli rozgrywek Międzypowiatowej Ligi Piłki Siatkowej. Przed meczem w Dygowie, rymański Viking był na pierwszym miejscu w tabeli rozgrywek, a Grot z Dygowa na miejscu drugim. Do Dygowa pojechała spora grupa kibiców z Gminy Rymań, wśród których większość stanowili członkowie Klubu Seniora „Pod Aniołami”.

Mecz był bardzo zacięty, a po czterech rozegranych setach wynik był remisowy tj. 2:2. O wszystkim miał zadecydować set piąty - tie-break, w którym Viking, przy ogłuszającym dopingu kibiców,  wygrał 15:11! Obecny na meczu Wójt Gminy Rymań był bardzo zadowolony z wyniku swojej drużyny, natomiast Wójt Gminy Dygowo nie miał zbyt szczęśliwej miny.

Przyznajmy, że również kibice z Dygowa nie próżnowali i wspaniale dopingowali swoją drużynę. Mecz był wspaniałym widowiskiem, a obie drużyny zagrały z dużym zaangażowaniem i na wysokim poziomie.

Kolejny mecz zostanie rozegrany w hali sportowej w Rymaniu:

Viking Rymań - Pawlaki Gościno (Rymań 20.11.2014r. godz. 18:30), na który już dzisiaj zapraszamy kibiców siatkówki.