Strona główna arrow U sąsiadów arrow Rymań arrow Kolejna wygrana Vikinga Rymań!
Kolejna wygrana Vikinga Rymań! Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Administrator

W ramach rozgrywek Międzypowiatowej Ligi Piłki Siatkowej, w hali sportowej w Rymaniu, kolejny mecz wygrała drużyna reprezentująca Gminę Rymań. Tym razem przeciwnikiem „Vikingów” była drużyna „Pawlaków” z Gościna. To drugi , kolejny mecz na „szczycie” tabeli rozgrywek i od razu dodajmy , że wygrany przez drużynę „Vikinga”  3:1 (w setach do 21, -18, 21, 14). Zwycięstwem nad dwoma najsilniejszymi drużynami (tydzień wcześniej 2:3 z drużyną „Grot” Dygowo), „Viking” umocnił się na prowadzeniu w rozgrywkach.

Na hali w Rymaniu było wielu kibiców. Musimy zaznaczyć, że stopniowo przychodzi ich coraz więcej!  Może szkoda tylko, że młodzieży z Zespołu Szkół Publicznych w Rymaniu jest trochę mało. Wierzymy jednak, że nauczyciele W-F zdopingują swoich uczniów, a ci pokażą, że w Rymaniu można stawiać na siatkówkę. Oglądając poprzedni mecz w Dygowie, słyszeliśmy tam piękne przyśpiewki oraz skandowane rymowanki dopingujące zawodników tamtejszego „Grota” do gry, a wykonywane one były przez młodsze dzieci ze szkoły podstawowej , jak i z gimnazjum…

DSC08976-001.JPG

Zgromadzona publiczność, w tym Klub Seniora „Pod Aniołami”, dopingowała grających zawodników bardzo głośno i to pewnie ten doping po części poniósł drużynę „Vikinga” do wysokiego zwycięstwa w czwartym secie. Jeśli dodamy, że nasze Seniorki wystąpiły również jako czirliderki, a mecz odbywał się przy głośnej muzyce, to będziemy mieli obraz całości widowiska. Zaznaczmy też, że po zakończeniu meczu zawodnicy drużyny „Vikinga” podziękowali publiczności za wspaniały i doping.