Strona główna
Pierwsza porażka "Vikinga" Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Administrator

Orzeł Gryfice : Viking Rymań 3:2 (10:25, 25:23, 23:25, 25:21, 15:12) –  Było to zdecydowanie najciekawsze spotkanie tej kolejki, pierwszy set bardzo pewnie wygrali goście do 10, jednak drugi set to już zupełnie inna gra gospodarzy, którzy poprawili swoją zagrywkę czym znacznie utrudnili grę gościom ostatecznie wygrywając do 23, trzeci set to wygrana gości ale po równie wyrównanej walce, w czwartym secie znowu lepsi okazali się gospodarze i o zwycięstwie musiał rozstrzygnąć 5 set, a tego lepiej rozpoczęli gospodarze, dzięki bardzo trudnej zagrywce od początku uzyskali kilka punktów przewagi i ostatecznie wygrali tę partię do 11. Najlepszym graczem w drużynie z Gryfic był Ryszard Bąk, w drużynie z Rymania Szymon Piskorz.

Sami ‘Vikingowcy” na stronie FB określili, że przegrali po słabej grze. Była to pierwsza Porażka „Vikinga” w tym sezonie. „Viking utrzymał pierwsze miejsce w tabeli rozgrywek, jednak ma już tylko jeden punkt przewagi nad „Karpolem” Karlino.