gorawino 023m.jpg
powered_by.png, 1 kB
Strona główna arrow U sąsiadów arrow Jarkowo arrow Zabawa karnawałowa dla dzieci w Jarkowie
Zabawa karnawałowa dla dzieci w Jarkowie Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Administrator   

W minioną sobotę 24 stycznia 2015 roku w Sali Wiejskiej w Jarkowie odbyła się zabawa karnawałowa połączona z choinką dla dzieci i przybyciem Św. Mikołaja. Sołtys Paweł Drozda, Rada Sołecka oraz już od 3 lat współpracujące z radą sołecką aktywne kobiety z naszego sołectwa zaprosili wszystkie dzieci, rodziców oraz babcie i dziadków na słodki poczęstunek. Wspólnie przygotowaliśmy 65 paczek dla naszych milusińskich, ale to głównie dzięki naszym sponsorom, którym w imieniu dzieci, organizatorów oraz rodziców serdecznie dziękujemy za wsparcie finansowe.

Sponsorzy: Lech Bany - prezes ZIR, Vice Starosta Helena Rudzis-Gruchała, Wójt Mirosław Terlecki, Konrad Wierzbicki, Daniel Stec, Wiesław Biernacki, Katarzyna Chabera, Paweł Drozda.

Było wiele konkursów. Wybraliśmy królową i króla balu oraz nagrodziliśmy najładniejsze przebrania. Dzieci były bardzo zaangażowane w zabawę. Nie zabrakło również konkursów dla naszych babć, które równie dobrze się bawiły. Już dziś zapraszamy wszystkich miłośników dobrej zabawy na walentynki do Jarkowa.

DSCN4283-001.JPGDziękujemy za informację i zdjęcia.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Imieniny

29 Czerwca 2022
Środa
Imieniny obchodzą:
Benedykta, Benita,
Dalebor, Paweł,
Piotr
Do końca roku zostało 186 dni.

Programy tv

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość

© 2022 gorawino.net :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.