gorawino 026m.jpg
powered_by.png, 1 kB
Strona główna arrow W powiecie i gminach arrow Powiat arrow Nasze wnioski zostały zaakceptowane!
Nasze wnioski zostały zaakceptowane! Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Autor: Tadeusz Dach   

W środę, 1 kwietnia 2015 r. w Biurze Rady i Zarządu Powiatu odbyło się posiedzenia zespołu zadaniowego do spraw rozpatrywania wniosków z zakresu zarządzania ruchem na drogach powiatowych i gminnych, któremu przewodniczył Starosta Kołobrzeski Tomasz Tamborski.

Jak dotychczas nie widzieliśmy wniosków tam złożonych przez mieszkańców Gminy Rymań. Zespół ten działa przez cały rok, a raz na kwartał ocenia złożone wnioski.

Pod koniec listopada portal internetowy gorawino.net złożył dwa wnioski do tego zespołu. Wnioski dotyczyły spraw związanych z tematami, które wcześniej opisywaliśmy na naszych stronach:

- Wniosek w sprawie oznakowania odcinka drogi 3314Z Gorawino – Drozdowo znakami A-24, w celu poprawy bezpieczeństwa rowerzystów (dot. umieszczenia znaku „uwaga rowerzyści”).

- Wniosek dotyczący wyznaczenia przejścia dla pieszych w miejscowości Rymań przez drogę krajową nr 6 (dot. przejścia w centrum Rymania między istniejącym parkingiem, a sklepami, apteką i bankiem).

  obrady _zesp_starostwa.jpg

Obrady zespołu

 

Przypomnijmy, że o tych wnioskach dyskutowaliśmy również podczas „Debaty na temat bezpieczeństwa”, jaka odbyła się w grudniu 2014  roku, w Klubie Seniora w Rymaniu z udziałem Komendanta Wojewódzkiego Policji.

 

Powyższe wnioski, złożone przez nas, zyskały akceptację obradującego zespołu, a w stosunku do wniosku drugiego,  zespół prześle prośbę o realizację do GDDKiA.

Na swojej stronie internetowej,  Starosta Kołobrzeski Tomasz Tamborski, dziękuje mieszkańcom i wszystkim zainteresowanym za wnioski, opinie oraz propozycje usprawnień i jednocześnie przypomina, że cały czas funkcjonuje adres mailowy: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć , na który można wysyłać swoje propozycje.

 

Zdjęcie ze strony Starostwa Powiatowego: http://powiat.kolobrzeg.pl

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Imieniny

21 Września 2019
Sobota
Imieniny obchodzą:
Bożeciech, Bożydar,
Hipolit, Hipolita,
Ifigenia, Jonasz,
Laurenty, Mateusz,
Mira
Do końca roku zostało 102 dni.

Programy tv

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość

© 2019 gorawino.net :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.