gorawino 010.jpg
powered_by.png, 1 kB
Szukam domu Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Administrator   

Pamiętają Państwo naszego Maksia?

Psinka po wielu przejściach w schronisku i dzięki naszej Basi, która opiekowała się nim tymczasowo żeby doszedł do zdrowia - znalazł upragniony domek i kochających go ludzi  dziękujemy.

 

Dziś pragniemy przedstawić Państwu naszego kolejnego podopiecznego:

LEOŚ - piesek w średnim wzroście o nietypowym umieszczeniu w wieku ok. 2 lat. Do schroniska w Kołobrzegu trafił w lutym tego roku z Bobolic. Dla tego cudownego i słodkiego psiaka szukamy domu odpowiedzialnego i cierpliwego. Dlaczego? ponieważ nasz Leoś zachowuje się jeszcze jak szczeniak i może nam zjeść np: buty  Energiczny, zwariowany, uwielbia zabawy zwłaszcza z dziećmi. Niezwykle łagodny i przyjazny. Akceptuje inne zwierzęta. Brał udział w akcji BIEG NA SZEŚĆ ŁAP i spisał się naprawdę świetnie. Leoś z utęsknieniem czeka na swojego pana w KOŁOBRZESKIM SCHRONISKU DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT REKS;  serdecznie zapraszamy.

leos2.jpg

Wszystkie formalności związane z adopcją można dokonać od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-15.00 w biurze schroniska przy ul. VI Dywizji Wojska Polskiego (za biurem Zieleni Miejskiej) tel. 94/35 166 83. Należy wziąć ze sobą dowód osobisty lub inny dokument potwierdzający tożsamość.

My wolontariusze działający w Schronisku Reks wszystkich zainteresowanych, serdecznie zapraszamy do współpracy oraz na wspólne spacery z naszymi psiakami. Czekamy na Państwa w każdy wtorek, piątek od 11-15 stej oraz w niedziele od 11-14stej.

 Zwracamy się również z ogromną prośbą o pomoc w znalezieniu dla schroniska zamrażarki - używanej, niepotrzebnej, ale działającej.

 Serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy - wolontariusze

leos.jpgmaksiu.jpg
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Imieniny

21 Września 2019
Sobota
Imieniny obchodzą:
Bożeciech, Bożydar,
Hipolit, Hipolita,
Ifigenia, Jonasz,
Laurenty, Mateusz,
Mira
Do końca roku zostało 102 dni.

Programy tv

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości

© 2019 gorawino.net :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.