gorawino 017m.jpg
powered_by.png, 1 kB

Strona główna
Chcemy internet? - ankieta UKE. Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Administrator   

ImageW ostatnim okresie namnożyło się dużo różnych informacji dot. stworzenia systemu, który pozwoli na powszechny dostęp do szerokopasmowego internetu. Jedni proponują objecie całego kraju siecią radiową, inni alternatywne sposoby dostepu do internetu. Z całej tej dyskusji wynika jedno - wszyscy jak się okazuje widzą  problem  braku dostępu w wielu rejonach naszego kraju i chcą temu zaradzić. Osobiście mam nadzieję, że coś z tej dyskusji wyniknie pozytywnego i zostaną podjęte konkretne działania na rzecz budowy takiego sysytemu.

Do tej dyskusji włączył się ostatnio Urząd Komunikacji Elektronicznej ( UKE), który próbuje zebrać informacje z całego obszaru naszego kraju o dostępie do internetu. W tym celu stworzono krótką ankietę , którą należy wypełnić !

UKE w swoim apelu o wypełnienie ankiet podaje:

"... zwracamy się do Państwa – jako osób bezpośrednio odczuwających dyskomfort z powodu braku dostępu do usługi powszechnej lub do Internetu szerokopasmowego, a zarazem oczekujących na jego możliwie maksymalne zniwelowanie – z prośbą o zgłaszanie informacji – poprzez wypełnienie załączonych ankiet - na temat zamieszkiwanych przez Państwa obszarów, na których nie jest świadczona usługa powszechna lub dostęp do szerokopasmowego Internetu poprzez łącze stałe, a użytkownicy tam mieszkający wyrażają jednocześnie chęć korzystania z tego rodzaju usług..."

 Uważam , że wszyscy, którzy mają takie możliwości powinni wypełnić w/w ankietę. Liczę też, że nasze Stowarzyszenie Na Rzecz Ekorozwoju wsi Gorawino również taką informację prześle podając , wcześniejsze próby działań w zakresie uzyskania możliwości  dostępu do internetu w naszej miejscowości.

Przeczytaj całość informacji UKE na ten temat.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Imieniny

29 Czerwca 2022
Środa
Imieniny obchodzą:
Benedykta, Benita,
Dalebor, Paweł,
Piotr
Do końca roku zostało 186 dni.

Programy tv

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość

Informacja

Strona ruszyła dnia
10-06-2008
Strona działa już
5132 dni.

© 2022 gorawino.net :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.