Strona główna arrow Sport arrow KS "Grot" arrow Grot przegrał kolejny mecz...
Grot przegrał kolejny mecz... Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Administrator
herbg.jpgPrzegrywamy 3 mecz w rundzie. Po słabym meczu ulegliśmy drużynie Graf Bukówko 1:4. Pierwsza połowa dosyć wyrównana. Nie wykorzystaliśmy sytuacji sam na sam po czym gospodarze strzelili 2 bramki bo błędach naszej drużyny. W 45 minucie Rafał Jasina strzelił bramkę kontaktową co dawało jeszcze nadzieję na korzystny wynik. W 2 połowie brakło już zaangażowania, do tego doszły 4 kontuzje odniesione przez naszych graczy... w rezultacie gospodarze ustalili wynik spotkania na 1:4 po błędzie defensywy oraz później po bardzo ładnym strzale, kończącym rzut rożny. W meczu brakło kilku czołowych zawodników, ale wiemy, że to nie jest usprawiedliwienie. Poprzedni sezon pokazał, że potrafimy wygrywać! Za tydzień gramy z Husarią Tymień, która w dniu dzisiejszym wygrała z rezerwami Kotwicy Kołobrzeg 3:1.

« poprzedni artykuł   następny artykuł »