Strona główna arrow Sport arrow KS "Grot" arrow Grot wygrał z Huraganem Bierzwnica
Grot wygrał z Huraganem Bierzwnica Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Administrator
herbg.jpgW dniu dzisiejszym wygrywamy w meczu z Huraganem Bierzwnica 3:1 (2:0) po bramkach Henryka Szarejko, Huberta Wosiniaka i Adriana Moskwy. Goście zdobyli bramkę na 2:1 z rzutu karnego.
Pierwsza połowa zdecydowanie pod dyktando naszej drużyny. 3 niewykorzystane świetne sytuacje na zdobycie bramki, następnie bardzo ładny strzał H. Szarejko z około 20 metrów (1:0). Kolejne ataki naszej drużyny przyniosły 2 bramkę, którą w zamieszaniu podbramkowym zdobył H. Wosiniak. Druga połowa już wyrównana z optyczną przewagą Huraganu. Po faulu w polu karnym, goście strzelają bramkę kontaktową. Wynik spotkania ustalił A. Moskwa, który zerwał się obrońcom gości, po czym strzałem między nogami bramkarza wpakował piłkę do siatki. Za tydzień ciężki mecz w Tychowie z tamtejszym Głazem, który w dniu dzisiejszym przegrywał do przerwy z Kotwicą II Kołobrzeg 1:3.

« poprzedni artykuł   następny artykuł »