VIKING RYMAŃ - FANZA KOŁOBRZEG Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Administrator

VIKING RYMAŃ - FANZA KOŁOBRZEG 3:0 (20,28,12)

W pierwszym meczu sezonu cieszymy się ze zwycięstwa.
Ten mecz był dla nas wielką niewiadomą i przystąpiliśmy do niego bardzo zmotywowani. Przed rozpoczęciem meczu miał miejsce miły moment, gdzie nasi siatkarze Piotr Makarewicz oraz Marek Musiał, wręczyli sponsorom nowe koszulki naszej drużyny, które zostały zakupione przy ich wsparciu.

Co do samego meczu. Pierwszy set był dość nerwowy. Siatkarze Fanzy również chcieli się pokazać z dobrej strony i postawili nam trudne warunki gry. W końcówce seta udało nam się jednak wypracować przewagę i wygraliśmy tę partię do 25. W drugim secie problemy w naszym przyjęciu przełożyły się na słabszą grę w ataku. Do końca seta wynik był wyrównany, jednak to my ostatecznie zwyciężyliśmy w tym secie na przewagi 30-28 i byliśmy już tylko jeden krok od zwycięstwa. W trzeciej odsłonie meczu udało nam się wypracować przewagę, którą utrzymaliśmy do końca pewnie wygrywając 25-12.
Tak więc pomimo kilku słabszych momentów w tym meczu wyrywamy 3:0 i świetnie otwieramy sezon.

W zwycięstwie pomógł nam oczywiście doping licznie zgromadzonej w rymańskiej hali publiczności. Dziękujemy naszym Seniorom z Klubu Seniora "Pod Aniołami", którzy jak zwykle stanęli na wysokości zadania i wspierali nas głośnym dopingiem.