Grot wygrał Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Administrator
herbg.jpgGrot Gorawino - Resko Karcino  1 - 0

Po ciężkim i pełnym walki spotkaniu pokonujemy w Rymaniu w meczu derbowym drużynę Resko Karcino 1:0. Gola na wagę 3 punktów zdobył Adrian Moskwa.

Ten mecz miał podwójną stawkę. Po pierwsze zainkasowaliśmy 3 punkty do tabeli ligowej oraz 3 punkty do tabeli derbowej drużyn z powiatu kołobrzeskiego. Pierwsza połowa przebiegała na zasadzie atak za atak. Kilka bardzo dobrych sytuacji stworzyli goście oraz Grot ale wynik nie uległ zmianie więc do połowy mieliśmy 0:0.

Druga połowa zaczęła się dobrze, gdyż sędzia odgwizdał jedenastkę dla naszej drużyny. Do piłki podszedł Adrian Moskwa, który jednak nie zdołał pokonać bramkarza Reska. Gola na wagę 3 punktów strzelił w 63' rehabilitując się wspomniany wcześniej Adrian Moskwa. Piłkę z autu wyrzucił Józef Siostrzynkowski, ta trafiła do Mateusza Białasa, który dograł ją w pole karne Reska Karcino. Tam Adrian Moskwa z pomocą szczęścia trafił do bramki gości. Wynik do końca nie uległ zmianie.

W 80 minucie na boisku pojawił się Krzysztof Kacperek, który nabawił się kontuzji w 1 kolejce rozgrywek w meczu z Gryfem Dobrowo.