Strona główna arrow Sport arrow KS "Grot" arrow Grot gromi na wyjeździe!
Grot gromi na wyjeździe! Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Administrator

Bramki zdobyli Paweł Wojtowicz 2, Adrian Moskwa, Krzysztof Kacperek i Tomasz Klepuszewski.

Po dobrym spotkaniu wygrywamy mecz w Pobłociu Wielkim 5:0. Tym samym z dorobkiem 18 punktów umacniamy się w sąsiedztwie ścisłej czołówki w  tabeli ligowej.

Grę rozpoczęliśmy pod wiatr, który sprawiał, że piłka często zachowywałą się w sposób nieprzewidywalny. Nie przeszkodził on jednak w budowaniu kolejnych ataków naszych graczy. Po składnych akcjach kilkukrotnie zagroziliśmy bramce gospodarzy. W 36' w zamieszaniu podbramkowym bramkarz gospodarzy próbując oddalić zagrożenie od swojej bramki trafił piłką w naszego napastnika Pawła Wojtowicza, a ta wpadła do bramki. Wynik do połowy nie uległ już zmianie i na przerwę schodziliśmy z jednobramkowym prowadzeniem.

Druga połowa już zdecydowania pokazała kto w dniu dzisiejszym zasługuje na zwycięstwo. Z upływem czasu tworzyliśmy groźniejsze sytuacje podbramkowe. W 61' po ładnej kontrze piłkę na rogu pola karnego otrzymał Paweł Wojtowicz, który strzałem po długim słupku podwyższył prowadzenie na 2:0. W 67' kolejna składna akcja lewą stroną boiska. Piłkę otrzymał Krzysztof Kacperek, który wbiegł z nią w pole karne gospodarzy i strzałem z około 6 metrów pokonał bramkarza Płomienia. Kolejne bramki wydawały się byc kwestią czasu. W 75' sam na sam z bramkarzem wyszedł Adrian Moskwa, który nie dał szans defensywie płomienia i podwyższył prowadzenie na 4:0.

Kolejne minuty przebiegały pod nasze dyktando. Wynik ustalił prezes naszego klubu w 89' Tomasz Klepuszewski dobijając strzał Adriana Moskwy.

Dzięki temu zwycięstwu awansowaliśmy na 6 pozycję w tabeli. Przed nami jest Resko oraz Graf, do których tracimy 1 punkt. W środę kolejne bardzo ważne spotkanie z Wichrem Rąbino o godz. 12:00 w Rymaniu. Rąbino traci do naszego zespołu 2 punkty.