gorawino 027m.jpg
powered_by.png, 1 kB

Strona główna
Apel !!! Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Administrator   

                                                        

Image                                      Tragedia na drodze !  

                                       

          W ostatnim okresie w obok naszej miejscowości miała miejsce okropna tragedia. W jednej chwili zginęło aż cztery osoby, a kilka następnych było ciężko rannych. Szczegóły tego wypadku wszyscy pewnie znają i nie będziemy ich powtarzać. Wiele osób przejdzie nad tą tragedią do porządku dziennego, a może jest okazja aby każdy z nas nad tym problemem mógł się zastanowić?

          Niech będzie to dla nas przestroga! Pamiętajmy, że chwila nieuwagi, brawury, pośpiech i niedostosowanie się do aktualnych warunków atmosferycznych może spowodować zawsze taką tragedię.

        

           Nadchodzi okres zimowy - śliskie drogi, oblodzenia, zalegający śnieg, wcześniejsze zapadanie zmroku, wszystko może być przyczyną wypadku. Czy nasze życie nic nie jest warte, żeby wystawiać je na takie próby? Jeśli nie myślimy czasami o sobie, to pomyślmy o naszych najbliższych, co oni wtedy przeżywają.

          Alkohol ! Nie pominiemy tego tematu, przecież jest on największą przyczyną wypadków. Zbliża się okres świąteczno-noworoczny, zastanówmy się czy warto wsiadać do samochodu będąc pod „wpływem…” Przypomnijmy wtedy sobie tragedię po której zostało tylko drzewo z krzyżami.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Imieniny

29 Czerwca 2022
Środa
Imieniny obchodzą:
Benedykta, Benita,
Dalebor, Paweł,
Piotr
Do końca roku zostało 186 dni.

Programy tv

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość

Informacja

Strona ruszyła dnia
10-06-2008
Strona działa już
5132 dni.

© 2022 gorawino.net :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.