Strona główna
Grot przegrał z Kotwicą II Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Administrator
Po bardzo dobrym meczu ulegliśmy dzisiaj Kotwicy II Kołobrzeg 0:1 (0:0). Zagraliśmy mądrze w defensywie i nie wiele gorzej w ofensywie. Brak szczęścia sprawił, że nie wykorzystaliśmy swoich sytuacji podbramkowych, których szczególnie w drugiej połowie było dosyć sporo. Pierwsza połowa spotkania na remis, dużo akcji skrzydłowych zarówno z jednej jak i z drugiej strony. Defensorzy rozbijali ataki gości i nie dopuścili do straty bramki. Druga połowa pod względem sytuacji podbramkowych zdecydowanie dla Grota pomimo straconej bramki. Kilka minut po rozpoczęciu 2 części gry, Kotwica wznowiła grę wrzutem z autu po czym Paweł Szutenberg zainicjował akcję gości wskutek, której napastnik Kotwicy z około 6 metrów umieścił piłkę w naszej bramce płaskim strzałem w zamieszaniu podbramkowym. Kolejne minuty drugiej połowy obfitowały w ataki z naszej strony.

I tak między innymi strzałem z około 30 metrów próbował zaskoczyć bramkarza gości Adrian Moskwa,jednak ten przeniósł piłkę minimalnie nad poprzeczką bramki. 2 świetne sytuacje miał również Krzysztof Kacperek, który znajdując się w polu karnym uderzał na bramkę rywali, jednakże piłka nie znajdowała drogi do bramki. Reasumując zagraliśmy bardzo dobry mecz, stworzyliśmy wiele sytuacji podbramkowych po bardzo dobrych akcjach. Zostawiliśmy na boisku wiele walki i serca, zabrakło szczęścia, a w drużynie nie było słabego ogniwa. Za tydzień udajemy się na mecz wyjazdowy z Wichrem Mierzym, który pokonał dzisiaj Syrenę Rymań 3:2.

« poprzedni artykuł   następny artykuł »