Strona główna arrow Sport arrow KS"Grot" arrow Porażka Grota z Syreną w Rymaniu
Porażka Grota z Syreną w Rymaniu Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Administrator
Porażka z Rymaniem

Brak skuteczności przesądził o porażce w niedzielnych derbachz Syreną Rymań. W gminnych derbach ulegliśmy 1:3.

Już 3 minuty po rozpoczęciu meczu, Adam Siostrzynkowski musiał wyciągać piłkę z siatki. Po błędzie defensywy w sytuacji sam na sam znalazł się zawodnik Syreny i okazję tę wykorzystał. W 25 oraz w 27 minucie padły niemal identyczne bramki. Błąd obrońcy, zawodnik przyjmuje piłkę na 5 metrze od bramki i z takiej odległości bez problemu oczywiście pakuje ją do bramki. W naszej grze ponownie ujawnił się brak skuteczności. Dwa razy świetne okazje strzeleckie zmarnował debiutujący w Grocie Kacper Karkosik, trafiając w dobrze dysponowanego w dniu meczu bramkarza Syreny. Inne dwie bardzo dobre sytuacje miał Adrian Moskwa jednak nie pokonał bramkarza gospodarzy. Drugą połowę zaczęliśmy mocnym akcentem bo już po chwili sam na sam z bramkarzem wyszedł Adrian Moskwa jednak mało zaskakujący strzał został obroniony przez "Kopra". W 72 minucie po faulu na Adrianie Moskwa (ciągnięcie za koszulkę) sędzia podyktował rzut karny, który na bramkę zamienił sam pokrzywdzony. Reasumując utrzymywaliśmy się dłużej przy piłce, ale nie ustrzegliśmy się błędów w podaniach, defensywie jak i ofensywie. Stworzyliśmy 5 świetnych sytuacji podbramkowych, które powinny zamienić się na bramki. Syrena stworzyła 4 strzeleckie sytuacje podbramkowe z czego 3 wykorzystała. Przed utratą czwartej bramki uratował nas Karol Surkont, który przeciął piłce drogę do pustej bramki.

« poprzedni artykuł   następny artykuł »