gorawino 023m.jpg
powered_by.png, 1 kB
Strona główna arrow Sport arrow KS"Grot" arrow Grot wygrał kolejny mecz!
Grot wygrał kolejny mecz! Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Administrator   

herbg.jpgGrot Gorawino - Wicher Rąbino 3:1 (1:0)

1:0 Paweł Wojtowicz 12' (asysta Karol Surkont)
2:0 Grzegorz Wojewódzki 54' (asysta Maciej Wojewódzki)
2:1 Kozieł 60' (karny)
3:1 (bramka samobójcza) 72'

Wygrywamy piąty mecz z rzędu. Tym razem "u siebie" pokonaliśmy drużynę Wichra Rąbino. Pierwsze 15 minut spotkania przebiegało zdecydowanie na naszą korzyść. Mądra gra zaowocowała bramką w 12 minucie. Po składnej akcji piłkę na wolne pole od Karola Surkonta dostał Paweł Wojtowicz, który strzałem przy słupku dał prowadzenie naszej drużynie. Pozostała część pierwszej połowy była nieco słabsza w naszym wykonaniu co wykorzystali rywale kilkukrotnie znajdując się w naszym polu karnym. W 54 minucie z prawej strony dośrodkowanie w pole karne rywali, tam piłkę na 13 metr cofa Maciej Wojewódzki, a jego brat Grzegorz podwyższa prowadzenie na 2:0.

W 60 minucie nastąpiła chwila rozprężenia w naszej drużynie co wykorzystał napastnik Wichra, którego w polu karnym faulował bramkarz Adam Siostrzynkowski. Sam poszkodowany wymierzył sprawiedliwość i dał bramkę kontaktową gościom z karnego. Trzecią bramkę w 72 minucie goście strzelili sobie sami. Dośrodkowanie w pole karne, tam piłkę głową odbija Rafał Jasina, ta natomiast odbija się od słupka, a interweniujący obrońca niefortunnie wbija ją do swojej bramki. To był kolejny dobry mecz w naszym wykonaniu. Spisały się wszystkie formacje, świetnie zagrali defensorzy. Za tydzień rozegramy zaległy mecz z Wichrem Mierzym, którym zakończymy rundę jesienną.
tekst: https://www.facebook.com/GrotGorawino/
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Imieniny

23 Października 2018
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Ignacy, Iga,
Ignacja, Żegota,
Jan, Marlena,
Odilla, Roman,
Seweryn, Teodor,
Włościsław
Do końca roku zostało 70 dni.

Programy tv

Gościmy

Odwiedza nas 4 gości

© 2018 gorawino.net :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.