04m.jpg
powered_by.png, 1 kB
Strona główna arrow Nasza miejscowość arrow Nasze aktualności arrow Bal karnawałowy dla dzieci w Gorawinie
Bal karnawałowy dla dzieci w Gorawinie Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Autor: Tadeusz Dach   

W sobotę 28 stycznia 2017 r, w Gorawinie, odbyła się zabawa karnawałowa dla dzieci. Zorganizowana została wspólnie przez: Radę Sołecką, Ochotniczą Straż Pożarną, Koło Gospodyń Wiejskich oraz Stowarzyszenie na Rzecz Ekorozwoju Wsi Gorawino. Nad całością imprezy czuwał sołtys Gorawina Jan Pastuch.  

Zabawa choinkowa nie mogła się tym razem odbyć w sali wiejskiej Gorawina ze względu na prowadzony tam remont. Odbyła się ona w prywatnej sali, którą udostępnił p. Zbigniew Piasecki. Organizatorzy tą drogą składają mu serdeczne podziękowania.

Na zabawę przyszło mnóstwo dzieci oraz spora grupa rodziców. Część dzieci była pięknie przebrana w stroje karnawałowe. Wszyscy bawili się wspaniale w oczekiwaniu na przyjście Mikołaja. Dzieci chętnie brały w nich udział w  zabawach i wspólnych tańcach. Nie zabrakło drobnych nagród i upominków dla najlepszych. Jak zawsze wyłoniono króla i królową balu. Jednak najważniejszym elementem całej imprezy karnawałowej był św. Mikołaj. Jak zawsze przyjechał na swoich czerwonych saniach. Kulminacyjnym punktem było rozdawanie prezentów. Organizatorzy zabawy przygotowali ponad 80 paczek!

dsc02583-001.jpg

dsc02585-002.jpg


Nie zabrakło w bufecie napojów oraz wspaniałych ciast upieczonych przez panie z KGW. Nie byłoby tak wspaniałych paczek gdyby nie sponsorzy, którzy przekazali pieniądze w kwocie 2500 zł. Wymieńmy ich wszystkich: Rada Sołecka Gorawino, Koło Gospodyń Wiejskich,  OSP Gorawino,  LUKS "Gorawiński Grot", Firma Produkcyjno-Handlowa "Kartonik" z Gorawina, Urząd Gminy Rymań, Bolesław Stria, Krzysztof Sielicki, Zbigniew Piasecki,  Zbigniew Pastuch, Wiesława Karpecka,  Anna i Tomasz Klepuszewscy,  Maria Jakubowska, Edward Zakrzewski „Świat okien Kołobrzeg”. W imieniu dzieci, organizatorów oraz rodziców składamy im serdeczne podziękowanie.

Dzieci bawiły się dobrze i pewnie wiele z nich z niecierpliwością będzie oczekiwało spotkania z Mikołajem już za rok.


Zdj: Tadeusz Dach

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Imieniny

24 Sierpnia 2019
Sobota
Imieniny obchodzą:
Bartłomiej,
Cieszymir, Jerzy,
Joanna, Malina,
Michalina
Do końca roku zostało 130 dni.

Programy tv

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości

© 2019 gorawino.net :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.