gorawino 022m.jpg
powered_by.png, 1 kB
Dzień Dziecka w Gorawinie Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Administrator   

W sobotę 3 czerwca, na boisku Orlik w Gorawinie odbył się festyn z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka. Organizatorem pikniku były organizacje działające w naszej miejscowości: rada sołecka, Stowarzyszenie na Rzecz Ekorozwoju Wsi Gorawino, Koło Gospodyń Wiejskich, Ochotnicza Straż Pożarna oraz UKS „Grot”. Nie zabrakło nauczycieli ze Społecznej Szkoły Podstawowej w Gorawinie. To właśnie dzięki paniom Agnieszce i Celinie zabawy, gry i konkursy nabierały rozmachu. Nagrodami były słodkie upominki ufundowane przez organizatorów festynu. Była piękna pogoda, dużo dzieci brało udział w różnorakich konkursach, nie zabrakło frytek i napojów, lodów oraz słodyczy, wszędzie widoczne były  zadowolone buźki dzieci. Na zakończenie festynu wszystkie dzieci zostały obdarowane dodatkowymi słodyczami.

Mieszkańcy Gorawina po raz kolejny pokazali, że potrafią organizować takie imprezy, a frekwencja dzieci i ich udział w zabawach i konkursach mówi wszystko.

Rada sołecka tą drogą składa wszystkim zaangażowanym organizacjom oraz Społecznej Szkole Podstwowej w Gorawinie najserdeczniejsze podziękowania.

4.jpg 1.jpg2.jpg3.jpg5.jpgZdj: SSP Gorawino
Wiecej zdjęć: http://sspgorawino.szkolna.net/n,slodki-sportowy-artystyczny-a-przede-wszystkim-wesoly-dzien-dziecka
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Imieniny

21 Października 2018
Niedziela
Imieniny obchodzą:
Bernard, Celina,
Dobromił, Elżbieta,
Hilary, Klemencja,
Pelagia, Pelagiusz,
Urszula, Wszebora
Do końca roku zostało 72 dni.

Programy tv

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości

© 2018 gorawino.net :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.