02m.jpg
powered_by.png, 1 kB
Strona główna arrow Co słychać w gminie? arrow Co słychać w Gminie? arrow Unia dała pieniądze dla przedszkolaków z Rymania
Unia dała pieniądze dla przedszkolaków z Rymania Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Administrator   

To dzięki dofinansowaniu z Unii Europejskiej powstanie w Rymaniu nowoczesne przedszkole. Więcej na ten temat w artykule Anny Buchner-Wrońskiejw "Gazecie Kołobrzeskiej" z 30 czerwca br.


Gmina Rymań, a właściwie najmłodsi jej mieszkańcy mają powody do radości. Gmina otrzymała ogromne dofinansowanie do projektu pt. „Edukacja na starcie”, dzięki któremu 40 dzieci będzie miało zapewnione miejsce w przedszkolu.

Sama wartość unijnego projektu to kolosalna kwota ponad 782 tys. zł, z tego aż 665 tys. zł wyniesie dofinansowanie. Projekt wdrożony zostanie od lipca tego roku i potrwa przez najbliższy rok czyli do sierpnia 2018 roku. W ramach tego szansę na miejsce w przedszkolu, działającego w Publicznej Szkole w Rymaniu zyskało 40 przedszkolaków w wieku od 3 do 4 lat. Dodatkowo również placówka zostanie wyposażona w przedmioty dydaktyczne.
Więcej  na stronie internetowej "Gazety Kołobrzeskiej": http://gazetakolobrzeska.pl/artykul/4922-unia_dala_pieniadze_dla_przedszkolakow_z_rymania
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Imieniny

22 Maja 2019
Środa
Imieniny obchodzą:
Emil, Helena, Jan,
Julia, Krzesisława,
Rita, Wiesław,
Wiesława, Wisława
Do końca roku zostało 224 dni.

Programy tv

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość

© 2019 gorawino.net :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.