03m.jpg
powered_by.png, 1 kB
Gmina Rymań wyróżniona! Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Administrator   
Wyróżnienie dla Gminy Rymań w konkursie „PIT przez Internet”

W bieżącym roku Izba Administracji Skarbowej w Szczecinie przeprowadziła akcję wspierającą edukacje pod katem elektronicznych rozliczeń podatkowych.

W gminach, które przystąpiły do współpracy,  promowane były wszelkie rozwiązania ułatwiające elektroniczne rozliczenie. Wszystkie gminy mogły liczyć na ścisłą współpracę z urzędami skarbowymi w organizacji przedsięwzięć promujących tą akcję.

Na stronie internetowej Urzędu Gminy oraz na tablicach ogłoszeń w Gminie przedstawialiśmy materiały dotyczące akcji „szybki PIT”.

img_0156_550.jpg

Podsumowanie całego przedsięwzięcia nastąpiło czerwcu br.  i tu ogromna niespodzianka. 58% zeznań podatkowych z Gminy Rymań przekazano drogą elektroniczna co dało nam 6 miejsce. Należy podkreślić, że jesteśmy jedyną gmina w powiecie kołobrzeskim, która uzyskała wyróżnienie.

W  sierpniu br. Wójt Gminy p. Mirosław Terlecki i Sekretarz Gminy Krystyna Golik odebraliz rąk Naczelnika Urzędu Skarbowego w Kołobrzegu p. Andrzeja Zielińskiego wyróżnienie za udział w konkursie oraz  ufundowane książki, które przekazano dla bibliotek publicznej.

Trzeba powiedzieć, że osiągnięty sukces jest przede wszystkim zasługą mieszkańców Naszej Gminy.

Dziękujemy.

wyroznienie_kas.jpg


http://www.ryman.pl

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Imieniny

27 Czerwca 2019
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Maria Magdalena,
Władysław,
Władysława,
Włodzisław
Do końca roku zostało 188 dni.

Programy tv

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość

© 2019 gorawino.net :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.