01m.jpg
powered_by.png, 1 kB
Strona główna arrow Sport arrow Viking arrow Dwie drużyny Wikinga?
Dwie drużyny Wikinga? Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Autor: Wiking   
Z przyjemnością informujemy wszystkich naszych sympatyków, że w sezonie 2017/2018 ponownie wystąpimy w rozgrywkach III ligi. W naszej drużynie szykuje się kilka wzmocnień, cele są ambitne, ale o tym wkrótce.
W najbliższym czasie drużyna rozpocznie treningi.
Skład w którym wystąpimy w nadchodzącym sezonie oficjalnie zaprezentujemy na początku października.
W nadchodzącym sezonie nasza drużyna zgłosi swój udział także w Miedzypowiatowej Lidze Piłki Siatkowej! Będzie to świetne miejsce do zbierania doświadczenia dla młodszych zawodników, którzy pewnie już niedługo uzupełnią szeregi pierwszej drużyny, a także innych graczy, którzy z różnych przyczyn nie będą występować w rozgrywkach III ligi. Sezon zapowiada się więc podwójnie ciekawie!

inf: https://www.facebook.com/VikingRyman/
14717043_885827264851103_1164253131882193380_n.jpg
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Wspomóż nasze działania

Image

Imieniny

22 Listopada 2017
Środa
Imieniny obchodzą:
Cecylia, Marek,
Maur, Wszemiła
Do końca roku zostało 40 dni.

Programy tv

Gościmy

Odwiedza nas 9 gości

© 2017 gorawino.net :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.