Strona główna arrow Sport arrow KS "Grot" arrow Relacje z ostatnich meczów Grota
Relacje z ostatnich meczów Grota Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Administrator

herbg.jpg01.10.2017
Jantar Siemyśl - Grot Gorawino
0:3 walkower (wynik z boiska 1:0)

Skład: Siostrzynkowski - Kuster, Szarejko (89' Wosiniak), Pacholski, Surkont, K. Barankiewicz, Klepuszewski, K. Kuźma (75' S. Kuźma), G. Wojewódzki (80' Jasina), Wyszyński (70' Karkosik), Moskwa

Mecz na boisku przegraliśmy wynikiem 0:1. Tak jak w poprzednich meczach mieliśmy problem z wykorzystaniem kilku świetnych okazji do strzelenia bramek. My graliśmy, ale to Jantar w 70' przeprowadził zabójczą kontrę zakończoną bramką i już do końca spotkania nie dał odebrać sobie zwycięstwa umiejętnie broniąc dostępu do swojej bramki.
Na nasze konto dopisujemy jednak kolejne 3 punkty z uwagi na to, że KOZPN zweryfikował wynik spotkania Jantar Siemyśl - Grot Gorawino na 0:3 na korzyść drużyny - Grot Gorawino. W drużynie Jantar Siemyśl brak opłaty za żółtą kartkę za zawodnika.

08.10.2017
Grot Gorawino - Huragan Bierzwnica
4:0 (1:0)

Skład: Siostrzynkowski - Szarejko, Surkont, Pacholski, G.Wojewódzki, K. Barankiewicz, Klepuszewski (77' Wosiniak), Jasina (72' S. Kuźma), K. Kuźma, Wyszyński, Karkosik (57' Moskwa)

Nie udało się co prawda ustrzelić dwucyfrówki (właśnie takie rozmiary miały 3 porażki Huraganu na wyjazdach), ale bez problemu odnieśliśmy pewne zwycięstwo. Dobrą robotę wykonał bramkarz gości, który obronił kilka bardzo groźnych strzałów. Wynik otworzył Patryk Wyszyński w 18 minucie po podaniu Konrada Barankiewicza. Na 2:0 goście strzelili sobie sami po nieudanej próbie zablokowania wrzuconej piłki w ich pole karne. Na 3:0 podwyższył Kamil Kuźma w 65 minucie zamykając dośrodkowanie Konrada Barankiewicza, a wynik zamknął Patryk Wyszyński w 75 minucie.