gorawino 022mm.jpg

Gadu-Gadu, Kontakt

gg 5872752
administrator Tadeusz, tdach@go2.pl

Przyjazne strony

Image
powered_by.png, 1 kB
Strona główna arrow Nasza miejscowość arrow Wydarzenia arrow Dzień Dziecka w Gorawinie
Dzień Dziecka w Gorawinie Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Administrator   

W piątek 1 czerwca, na boisku Orlik w Gorawinie miał odbyć się festyn z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka. Niestety,  nadchodzące burzowe chmury skutecznie uniemożliwiły te plany. Szybko przeniesiono wszystkie elementy imprezy do sali wiejskiej. Organizatorem pikniku były organizacje działające w naszej miejscowości: rada sołecka, Stowarzyszenie na Rzecz Ekorozwoju Wsi Gorawino oraz Koło Gospodyń Wiejskich, Nie zabrakło nauczycieli ze Społecznej Szkoły Podstawowej w Gorawinie. To właśnie dzięki nim zabawy, gry i konkursy nabierały rozmachu. Były też występy dzieci ze Społecznej Szkoły Podstawowej w Gorawinie. Nagrodami były słodkie upominki ufundowane przez organizatorów festynu. W Konkursach i zabawach udział brała duża grupa  dzieci. Nie zabrakło frytek i napojów, lodów oraz słodyczy, wszędzie widoczne były  zadowolone buźki dzieci.

Mieszkańcy Gorawina po raz kolejny pokazali, że potrafią organizować takie imprezy, a frekwencja dzieci i ich udział w zabawach i konkursach mówi wszystko.

Rada sołecka tą drogą składa wszystkim zaangażowanym organizacjom oraz Społecznej Szkole Podstawowej w Gorawinie najserdeczniejsze podziękowania.

  dsc03850.jpg


dsc03771.jpg

zdj: Tadeusz Dach 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Święta!

Image

Imieniny

21 Stycznia 2019
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Agnieszka, Epifani,
Jarosław, Jarosława,
Jerosława, Marcela
Do końca roku zostało 345 dni.

Programy tv

Gościmy

Odwiedza nas 8 gości

© 2019 gorawino.net :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.