gorawino 022mm.jpg
powered_by.png, 1 kB

Strona główna
Dzień Kobiet w Gorawinie Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Autor: Jola i Tadeusz Dach   

W sali wiejskiej w Gorawinie, rada sołecka przy współudziale KGW i OSP zorganizowała wspólne spotkanie oraz słodki poczęstunek dla pań. Były życzenia od sołtysa miejscowości p. Jana Pastucha oraz Wójta Gminy p. Mirosława Terleckiego. Zgromadzeni panowie odśpiewali gromkie „sto lat”. Nie zabrakło symbolicznego kwiatka i słodkiego upominku od organizatorów spotkania oraz czekolady od Wójta Gminy. Było miło i przyjemnie, a „pogaduszki” przy kawie, herbacie, lampce szampana i dobrym cieście były dopełnieniem tego spotkania. Ciasta oczywiście, osobiście upiekli panowie z Gorawina, a „wisienką na torcie” był właśnie piękny tort ufundowany przez piekarnię p. Pawła Makarewicza z Rymania.

Mieszkańcy Gorawina pamiętali też o Dniu Mężczyzny i Dniu Sołtysa składając obecnym panom i J. Pastuchowi życzenia. Sołtys miejscowości otrzymał piękny kwiat, a panie również odśpiewały sto lat dla wszystkich panów.

Na zakończenie chciałbym zaznaczyć, że obecni na sali panowie z miejscowej OSP wyglądali w swoich galowych strojach wspaniale, co niezmiernie podobało się paniom.

dsc06910.jpg


Zdjęcia: Jola i Tadeusz Dach
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Imieniny

23 Sierpnia 2019
Piątek
Imieniny obchodzą:
Apolinary,
Benicjusz, Filip,
Laurenty, Sulirad,
Walerian, Waleriana,
Zacheusz
Do końca roku zostało 131 dni.

Programy tv

Gościmy

Informacja

Strona ruszyła dnia
10-06-2008
Strona działa już
4091 dni.

© 2019 gorawino.net :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.