gorawino 010.jpg
powered_by.png, 1 kB

Strona główna
Nowe logo i nazwa w Stowarzyszeniu Historycznym Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Autor: Tadeusz Dach   

Pewnie część naszych czytelników już wychwyciła to na stronach internetowych. Od kilku dni posługujemy się nowym logo oraz pełną nazwą naszego Stowarzyszenia.

Nazywamy się: Stowarzyszenie Historyczne „Dębosz”, a logo prezentujemy poniżej. Otrzymujemy pytania skąd taka właśnie nazwa? Po długich dyskusjach, biorąc pod uwagę nasze gminne uwarunkowania, zdecydowaliśmy się na tę nazwę. Przez gminę Rymań przepływa rzeka Dębosznica, ponadto nad jeziorem Popiel mamy piękny, ponad 650 letni dąb Bogusław. Stąd ta nazwa z dębem w tle.

Mamy butony do przypięcia np. na marynarkę, mamy naklejki, które będziemy mieli przyklejone na samochodach, mamy też koszulki dla naszej grupy poszukiwawczej, na których również widnieje nasze logo  ( dziękuję kol. Andrzejowi za prezentację koszulki do zdjęć). Logo, którego projekt zaprojektował nasz członek Arek Trybuchowski, za co mu składamy serdeczne podziękowanie.

Wszystko to ma służyć popularyzacji naszych działań oraz reklamowania naszej gminy. Mamy też nadzieję, że i nazwa i logo naszego Stowarzyszenia Historycznego zostanie zaakceptowana przez ogół mieszkańców gminy Rymań, a my będziemy bardziej rozpoznawalni.

 

logo_kol.jpg

 

czb.jpgdsc06769.jpgdsc06800.jpgdsc06802.jpgdsc06944.jpg
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Imieniny

23 Sierpnia 2019
Piątek
Imieniny obchodzą:
Apolinary,
Benicjusz, Filip,
Laurenty, Sulirad,
Walerian, Waleriana,
Zacheusz
Do końca roku zostało 131 dni.

Programy tv

Gościmy

Informacja

Strona ruszyła dnia
10-06-2008
Strona działa już
4091 dni.





© 2019 gorawino.net :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.