gorawino 022mm.jpg
powered_by.png, 1 kB
Dawny Rymań. Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Administrator   

         Mamy kolejną stronę internetową w naszej gminie! Funkcjonuje ona pod nazwą „Rymań dawniej” (Rymań i okolice).          Strona ta posiada duży zbiór fotografii z dawnego Rymania, chociaż jest też trochę zdjęć z innych miejscowości. Są tam również ciekawe teksty o tej miejscowości. Oglądając takie zdjęcia przypomina się jak wyglądał dawny Rymań, kiedy to można było chodzić główną ulicą wybrukowaną zwykłą kostką. Obecny ruch samochodowy już na to nie pozwala, a czasami jest trudno nawet przejść przez ulicę. Co raz mniej osób pamięta dawną kolejkę wąskotorową, czy też inne miejsca sprzed 50 lat.

Nowa strona internetowa.
Nowa strona internetowa
 

        Z najstarszych zdjęć wynika zupełnie inny obraz dawnego Rymania. Sam autor strony określa to w następujący sposób

„starałem się, żeby strona "pachniała" dawnymi klimatami”.

         Cieszy nas powstanie kolejnej strony internetowej zajmującej się życiem naszej gminy. Internet staje się coraz powszechniejszy i jest praktycznie dostępny wszędzie. Pamiętajmy, że internet to głównie obraz, w tym fotografia. Tej fotografii nie zabraknie nam przeglądając strony o dawnym Rymaniu.

         Twórcy strony gratulujemy pomysłu. Możemy tylko apelować do naszych czytelników, aby przekazywali nam zdjęcia ( nie tylko te stare), które dokumentują życie naszych miejscowości. Po opublikowaniu ich na naszych stronach, obraz na nich zawarty, będzie jeszcze przez wiele lat dostępny dla kolejnych pokoleń naszych mieszkańców.

Zapraszamy do odwiedzenia nowej strony, która znajduje się pod adresem: http://www.rymandawniej.kgb.pl/.

Mamy też nadzieję na współpracę naszych stron internetowych w przyszłości.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Imieniny

15 Kwietnia 2024
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Anastazja, Bazyli,
Leonid, Ludwina,
Modest, Olimpia,
Tytus, Wacław,
Wacława, Wiktoryn,
Wszegniew
Do końca roku zostało 261 dni.

Programy tv

Gościmy


© 2024 gorawino.net :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.