gorawino 022mm.jpg
powered_by.png, 1 kB
Strona główna arrow U sąsiadów arrow Leszczyn arrow Zawody wędkarskie dla dzieci w Kinowie
Zawody wędkarskie dla dzieci w Kinowie Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Autor: Agnieszka Bany   
Miło nam poinformować, że Stowarzyszenie Wędkarskie Karp Team Rymań, uzyskało  mikrodotację  w ramach programu Społecznik na lata 2019 – 2021 – Program Marszałkowski, w ramach którego zostanie zrealizowany projekt pn.: „Wędkarska przygoda dzieci i młodzieży”  skierowany do dzieci i młodzieży z sołectwa Kinowo w Gminie Rymań oraz dzieci członków Stowarzyszenia. Projekt ma na celu szerzenie idei wędkarstwa, promocję działań ekologicznych, krzewienie w młodych ludziach zamiłowania do obcowania z naturą, aktywnego spędzania wolnego czasu oraz zgłębiania tematyki ekologii i wędkarstwa, a także potrzeby dbania o środowisko i czystość wód lokalnych jak również współpracę i integrację ze środowiskiem lokalnym – mieszkańcami sołectwa Kinowo.
splecznik _kinowo2.jpg

Realizacja projektu polegała będzie na przeprowadzeniu prelekcji ekologiczno – wędkarskiej przez członków stowarzyszenia dla dzieci i młodzieży, połączonej z prezentacją profesjonalnego sprzętu wędkarskiego, przeprowadzeniem quizu z wiedzy o ekologii i wędkarstwie, konkursu plastycznego oraz przeprowadzeniem zawodów wędkarskich dla dzieci i młodzieży, poprzedzonych nauką wiązania zestawów oraz prezentacją  i nauką technik łowienia ryb. Ostatnim etapem projektu będzie wspólny rodzinny piknik nad stawem w Kinowie.  Termin imprezy zaplanowano na dzień 14 lipca 2019 r. od godz. 13:00

 

Obowiązek informacyjny w zakresie stosowanej nazwy i oznakowania dotyczy również stron internetowych Realizatorów i portali społecznościowych wraz z aktywnym linkiem (#Pomorze Zachodnie, #ProgramSpołecznik, #społecznik, #KARR).

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Imieniny

29 Czerwca 2022
Środa
Imieniny obchodzą:
Benedykta, Benita,
Dalebor, Paweł,
Piotr
Do końca roku zostało 186 dni.

Programy tv

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość

© 2022 gorawino.net :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.