gorawino 027m.jpg
powered_by.png, 1 kB
Strona główna arrow Nasza miejscowość arrow Nasze aktualności arrow Koronawirus: bądźmy odpowiedzialni!
Koronawirus: bądźmy odpowiedzialni! Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Autor: Tadeusz Dach   

To, że go jeszcze u nas nie ma, to bardzo dobry znak. Znaczy, że stosujemy się do wprowadzonych obostrzeń i tak „trzymajmy”, bądźmy odpowiedzialni. W całej Polsce bardzo głośno brzmi apel „Zostań w domu” i stosujemy się do niego, ponieważ jesteśmy odpowiedzialni. Pytanie brzmi, czy wszyscy? Ostatnio w naszej miejscowości był przykład takiej nieodpowiedzialności, jednak zareagowali mieszkańcy i zgłosili gdzie trzeba. Osoba, która powróciła z Niemiec zamiast odbywać kwarantannę chodziła po miejscowości. Była interwencja policji, pieniężna kara, tylko czy nie widziała niebezpieczeństwa swojego postępowania?

Propaguję hasło, powtórzę raz jeszcze, „Zostańmy w domu”. Dbajmy o siebie, o swoja rodzinę ale także o sąsiadów, szczególnie tych w podeszłym wieku. To oni są najbardziej zagrożeni. A poniżej zamieszczam po raz kolejny tekst znaleziony w internecie:

 „Ludzie czy powariowaliście? Dlaczego osoby przyjechały zza granicy nie dotrzymują kwarantanny? Co Wy przyjechaliście na wakacje do Polski?
?

Uciekacie z krajów w których masowo umierają ludzie do Polski której jest bezpieczniej chcecie u Nas zrobić to samo?! Czy jest czas jeździć po mechanikach bo macie czas akurat naprawić samochód? Akurat musicie robić remont w domu, siać trawnik sądzić kwiatki? Nagle musicie wysyłać kupę listów na pocztach? Rozumiem ludzi, którzy tutaj pracują muszą robić zakupy ale Wy? siedzieć w domach wyjść za dwa tyg!!! Wracając wiedzieliście na co się piszecie!”

Grazu Make Up

20 marca o 13:35


Pozdrawiam wszystkich i zyczę duzo zdrowia. Bądźmy odpowiedzialni!

Tadeusz Dach

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Imieniny

15 Kwietnia 2024
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Anastazja, Bazyli,
Leonid, Ludwina,
Modest, Olimpia,
Tytus, Wacław,
Wacława, Wiktoryn,
Wszegniew
Do końca roku zostało 261 dni.

Programy tv

Gościmy


© 2024 gorawino.net :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.