03m.jpg
powered_by.png, 1 kB

Strona główna
Inwestycje drogowe w gminie Rymań Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Administrator   
Gmina Rymań po uzyskaniu promes na realizację zadań inwestycyjnych w ramach Rządowego Funduszu "Polski Ład": Program Inwestycji Strategicznych, podpisała umowy z wykonawcami: Zakładem Robót Inżynieryjnych i Wodno-Melioracyjnych,  Andrzejem Zakrzewski oraz Przedsiębiorstwem Produkcyjno – Usługowo – Handlowym DROKON,  Kazimierzem Jasik Sp. J. na realizację inwestycji pn:
- „Budowa i modernizacja dróg na terenie Gminy Rymań” obejmują przebudowę ulicy Szkolnej, Nowej, Słonecznej i Wrzosowej w Rymaniu oraz przebudowę drogi wewnętrznej w Gorawinie.
- „Budowa i modernizacja dróg w Gminie Rymań” to projekt, w ramach którego zostanie przebudowana droga wewnętrzna wraz ze zjazdem z drogi powiatowej w Drozdowie oraz droga wewnętrzna na odcinku 0,8km wraz ze zjazdem z drogi powiatowej w Petrykozach.
 
ryman1_large.jpg

Zadania realizowane będą w formie „zaprojektuj i wybuduj”, gdzie w pierwszym etapie wykonawca będzie musiał dokonać inwentaryzacji stanu istniejącego, wykonać wymagane pomiary i badania konieczne do opracowania rozwiązań projektowych, wykonać projekt budowlano-wykonawczy, opracować materiały niezbędne do uzyskania stosownych uzgodnień, pozwoleń i ostatecznie uzyskać decyzję administracyjną umożliwiającą realizację zadania. Kolejnym etapem będzie realizacja  przedmiotowego projektu czyli budowa dróg.

Planowany termin zakończenia inwestycji przewiduje się na maj 2023 roku. Wartość obu inwestycji  opiewa na kwotę 9 895 771,86 zł,  kwota dofinansowania to. 9 400 983,27 złotych.

ryman2.jpg

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Imieniny

21 Maja 2022
Sobota
Imieniny obchodzą:
Donat, Donata, Jan,
Kryspin, Przecława,
Pudens, Tymoteusz,
Walenty, Wiktor,
Wiktoriusz
Do końca roku zostało 225 dni.

Programy tv

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość

Informacja

Strona ruszyła dnia
10-06-2008
Strona działa już
5093 dni.

© 2022 gorawino.net :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.