gorawino 022m.jpg
powered_by.png, 1 kB

Strona główna
Dzień Dziecka w Gorawinie Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Autor: Tadeusz Dach   

W sobotę 11 czerwca, na boisku Orlik w Gorawinie, przy pięknej pogodzie, odbył się festyn z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka. Organizatorem pikniku była rada sołecka przy współudziale pozostałych organizacji społecznych działających w Gorawinie. Całość nadzorował sołtys miejscowości Jan Pastuch. Festyn odwiedził również dyrektor  Gminnego Ośrodka Kultury w Rymaniu Hubert Cienkusz. Gry i zabawy dla dzieci prowadziła animatorka zabaw dla dzieci p. Angelika Siostrzynkowska. To właśnie dzięki niej zabawy, gry i konkursy nabierały rozmachu. Nagrodami były upominki i słodycze ufundowane przez organizatorów festynu. W Konkursach i zabawach udział brała duża grupa dzieci. Nie zabrakło frytek i napojów oraz słodyczy, wszędzie widoczne były zadowolone buźki dzieci. Po każdej z konkurencji dzieci otrzymywały upominki oraz słodycze.

dsc04353-001.jpg

Przebojem był przyjazd wozu strażackiego i pokazanie jego wnętrza. Strażacy pokazali też sprzęt do pomocy medycznej.

Mieszkańcy Gorawina po raz kolejny pokazali, że potrafią organizować takie imprezy, a frekwencja dzieci i ich udział w zabawach i konkursach mówi wszystko.

Rada sołecka tą drogą składa wszystkim zaangażowanym organizacjom oraz rodzicom, którzy zaangażowali się w pieczenie ciast - najserdeczniejsze podziękowania.

Zdj: Tadeusz Dach

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Imieniny

3 Czerwca 2023
Sobota
Imieniny obchodzą:
Cecyliusz,
Ferdynand, Klotylda,
Konstantyn,
Laurencjusz,
Wawrzyniec,
Laurentyn,
Laurentyna, Leszek,
Paula, Tamara
Do końca roku zostało 212 dni.

Programy tv

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość

Informacja

Strona ruszyła dnia
10-06-2008
Strona działa już
5471 dni.

© 2023 gorawino.net :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.