gorawino 008m.jpg

Gadu-Gadu, Kontakt

gg 5872752
administrator Tadeusz, admin@gorawino.net

Przyjazne strony

Image
powered_by.png, 1 kB
Strona główna arrow Nasza miejscowość arrow Wydarzenia arrow Noworoczna choinka dla dzieci w Gorawinie
Noworoczna choinka dla dzieci w Gorawinie Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Autor: Tadeusz Dach   

W sobotę, 21 stycznia 2023 r, w sali wiejskiej w Gorawinie, odbył się bal karnawałowy dla dzieci. Zorganizowany został wspólnie przez: Radę Sołecką, Ochotniczą Straż Pożarną i Koło Gospodyń Wiejskich . Nad całością imprezy czuwał sołtys Gorawina, Jan Pastuch.

Jak zawsze, na zabawę przyszło mnóstwo dzieci oraz spora grupa rodziców. Wiele dzieci była pięknie przebrana w stroje karnawałowe. Wszyscy bawili się wspaniale w oczekiwaniu na przyjście Mikołaja. Zabawy dla dzieci prowadziły dwie panie tj. Sylwia Wasilewicz oraz Angelika Siostrzynkowska . Nie brakowało tańców i konkursów, za które dzieci otrzymywały słodkie upominki. Były one profesjonalnie przygotowane, a dzieci chętnie brały w nich udział. Wyłoniono również króla i królową balu oraz dwie osoby bawiące się najładniej. które potrafiły się świetnie przez cały bal bawić.

dsc07211-002.jpgdsc07207-001.jpg

Jednak najważniejszym elementem całej imprezy karnawałowej był św. Mikołaj, a kulminacyjnym punktem było rozdawanie paczek. Organizatorzy zabawy przygotowali 85 paczek!

Całość zabawy była dobrze zorganizowana. Nie zabrakło w bufecie napojów, wspaniałych ciast oraz tak lubianych przez dzieci frytek.

   Wymieńmy też sponsorów, którzy przekazali pieniądze m.in. na zakup paczek: Rada Sołecka, Koło Gospodyń Wiejskich,  OSP Gorawino,  LUKS "Gorawiński Grot", Urząd Gminy Rymań,  Zbigniew Piasecki,  Zbigniew Pastuch, Wiesława Karpecka,  Anna Klepuszewska,  Maria Jakubowska, Mariusz Bielawski, Siupka Małgorzata, Gminny Ośrodek Kultury. W imieniu dzieci, organizatorów oraz rodziców wyrażamy im serdeczne podziękowanie.

Impreza karnawałowa dla dzieci wypadła okazale i pewnie wiele z nich z niecierpliwością będzie oczekiwało spotkania z Mikołajem już za rok.

Zdjecia: Tadeusz Dach

 
następny artykuł »

Święta!

Image

Imieniny

1 Lutego 2023
Środa
Imieniny obchodzą:
Brygida, Bryda,
Dobrocha, Dobrochna,
Ignacy, Iga,
Ignacja, Żegota,
Paweł, Siemirad
Do końca roku zostało 334 dni.

Programy tv

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość

© 2023 gorawino.net :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.