gorawino 008m.jpg
powered_by.png, 1 kB

Strona główna
Zebranie sprawozdawcze w OSP Gorawino Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Autor: Tadeusz Dach   

W dniu 03.03.2023 odbyło się zebranie sprawozdawcze w OSP Gorawino. Uczestniczyli w nim druhowie miejscowej jednostki oraz goście zaproszeni, wśród których był wójt gminy Rymań, przedstawiciel Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kołobrzegu oraz Wiceprezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Kołobrzegu. Zebranie otworzyła prezes OSP Gorawino Ewa Kuźma, a na prowadzącego spotkanie wybrano wójta gminy Mirosława Terleckiego. Podsumowano działalność jednostki za 2022 rok. Najważniejszym wydarzeniem było oddanie do użytku nowej remizy strażackiej, o czym pisaliśmy na naszej stronie internetowej.  Bieżąca działalność, to m.in. 40 wyjazdów do przeróżnych zdarzeń, dwukrotnie wyjeżdżano też do Kołobrzegu w ramach pomocy dla przybyłych na ten teren Ukraińców, którzy uciekali przed wojną i wiele innych. OSP Gorawino, jak zawsze, brało udział w zawodach jednostek OSP gminny Rymań, zajmując pierwsze miejsce! (zobacz pokaźną kolekcję trofeów na zdjęciach poniżej). 

dsc07546-001.jpgdsc07545-002.jpg

Problemem jest stworzenie drużyny młodzieżowej i poszukiwanie nowych strażaków. Druhowie z Gorawina obiecują jednak, że to się zmieni. Obecnie w jednostce jest 23 członków i 6 wspierających. W dyskusji poruszono wiele problemów nurtujących druhów OSP.

Na zakończenie zebrania mogliśmy zobaczyć, w jaki sposób druhowie z Gorawina urządzili swoją nową remizę, w której wiele spraw wykonano na zasadzie pracy społecznej.

Druhom z OSP Gorawino życzę jak najmniej wyjazdów do zdarzeń i dalszej rozbudowy swojej jednostki.zdj. Tadeusz Dach
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Imieniny

15 Kwietnia 2024
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Anastazja, Bazyli,
Leonid, Ludwina,
Modest, Olimpia,
Tytus, Wacław,
Wacława, Wiktoryn,
Wszegniew
Do końca roku zostało 261 dni.

Programy tv

Gościmy

Informacja

Strona ruszyła dnia
10-06-2008
Strona działa już
5788 dni.

© 2024 gorawino.net :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.