gorawino 010.jpg
powered_by.png, 1 kB
Strona główna arrow Nasza miejscowość arrow Wydarzenia arrow Dzień Dziecka w Gorawinie
Dzień Dziecka w Gorawinie Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Administrator   

W sobotę 27 maja, na boisku Orlik w Gorawinie, przy pięknej pogodzie, odbył się festyn z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka. Organizatorem pikniku była rada sołecka przy współudziale pozostałych organizacji społecznych działających w Gorawinie. Całość nadzorował sołtys miejscowości Jan Pastuch. Gry i zabawy dla dzieci prowadziła animatorka zabaw dla dzieci p. Angelika Siostrzynkowska, a pomagali jej również rodzice dzieci. To właśnie dzięki niej zabawy, gry i konkursy nabierały rozmachu. Nagrodami były upominki i słodycze ufundowane przez organizatorów festynu. W konkursach i zabawach udział brała spora grupa dzieci, pozostałe bawiły się na dmuchanych zamkach i zjeżdżalniach, oglądały sprzęt wozu strażackiego czy też korzystały z usług „fryzjerskich”. Dużym zainteresowaniem cieszyła się zabawa ze strzelaniem piłki do bramki. Po wynikach widać było, że miejscowa drużyna może być spokojna o nabór przyszłych piłkarzy. Nie zabrakło frytek i napojów oraz słodyczy, wszędzie widoczne były zadowolone buźki dzieci. Po każdej z konkurencji dzieci otrzymywały upominki oraz słodycze.

Mieszkańcy Gorawina po raz kolejny pokazali, że potrafią organizować takie imprezy, a frekwencja dzieci i ich udział w zabawach i konkursach mówi wszystko.

Rada sołecka tą drogą, składa wszystkim zaangażowanym organizacjom oraz rodzicom, którzy pomagali w przeprowadzeniu festynu - najserdeczniejsze podziękowania.

348357880_150557084668725_8486953832403221324_n-002.jpgdsc08071-001.jpgdsc08053-003.jpg

Zdj,: Tadeusz Dach, Angelika Siostrzynkowska,

Więcej zdjęć poniżej

Zdj,: Tadeusz Dach, Angelika Siostrzynkowska,
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Imieniny

14 Lipca 2024
Niedziela
Imieniny obchodzą:
Bonawentura, Damian,
Dobrogost,
Franciszek, Izabela,
Kosma, Marceli,
Marcelin, Marcelina,
Stella, Ulryk,
Ulrych, Ulryka
Do końca roku zostało 171 dni.

Programy tv

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości

© 2024 gorawino.net :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.