gorawino 022m.jpg
powered_by.png, 1 kB

Strona główna
Bal dla dzieci w Gorawinie Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Autor: Tadeusz Dach   

W sobotę, 13 stycznia 2024 r, w sali wiejskiej w Gorawinie, odbył się bal karnawałowy dla dzieci. Zorganizowany został wspólnie przez: Radę Sołecką, Ochotniczą Straż Pożarną i Koło Gospodyń Wiejskich " WKRAtkę". Nad całością imprezy czuwał sołtys Gorawina, Jan Pastuch.

Dekoracja sali wiejskiej była wspaniała!

Jak zawsze, na zabawę przyszło mnóstwo dzieci oraz spora grupa rodziców. Wiele dzieci było pięknie przebrane w stroje karnawałowe. Wszyscy bawili się wspaniale w oczekiwaniu na przyjście Mikołaja. Zabawy dla dzieci prowadziły panie z Koła Gospodyń Wiejskich „WKRAtkę”.

dsc09073-001.jpg

Nie brakowało tańców i konkursów, za które dzieci otrzymywały słodkie upominki. Były one dobrze przygotowane, a dzieci chętnie brały w nich udział. Nagrodzono dzieci za najlepsze przebranie karnawałowe i najlepiej bawiące się. Wyłoniono również króla i królową balu.

Jednak najważniejszym elementem całej imprezy karnawałowej był św. Mikołaj, a kulminacyjnym punktem było rozdawanie paczek. Organizatorzy zabawy przygotowali 85 paczek!

Całość zabawy była dobrze zorganizowana. Nie zabrakło w bufecie napojów, wspaniałych ciast oraz tak lubianych przez dzieci frytek.

   Wymieńmy też sponsorów, którzy przekazali pieniądze m.in. na zakup paczek: Rada Sołecka Gorawino, Koło Gospodyń Wiejskich „WKRAtkę”,  OSP Gorawino,  LUKS "Gorawiński Grot", Urząd Gminy Rymań, Jan Pastuch, Zbigniew Pastuch,  Anna Klepuszewska,  Maria Jakubowska, Mariusz Bielawski, Siupka Małgorzata, Tomasz Blutka, Kamil Kuźma, Sylwia i Piotr Wasilewicz, Jacek Wróblewski, Krzysztof Sielicki, Jakub Skubisz „Świat Okien” w Kołobrzegu, Gminny Ośrodek Kultury. W imieniu dzieci, organizatorów oraz rodziców wyrażamy im serdeczne podziękowanie.

Impreza karnawałowa dla dzieci wypadła okazale i pewnie wiele z nich z niecierpliwością będzie oczekiwało spotkania z Mikołajem już za rok.

Zdjęcia: Tadeusz Dach


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Imieniny

15 Kwietnia 2024
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Anastazja, Bazyli,
Leonid, Ludwina,
Modest, Olimpia,
Tytus, Wacław,
Wacława, Wiktoryn,
Wszegniew
Do końca roku zostało 261 dni.

Programy tv

Gościmy

Informacja

Strona ruszyła dnia
10-06-2008
Strona działa już
5788 dni.

© 2024 gorawino.net :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.