gorawino 026m.jpg
powered_by.png, 1 kB
Od soboty jeździmy po nowemu Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Administrator   
7 stycznia, w sobotę, wchodzi w życie zmieniona organizacja ruchu w centrum Kołobrzegu. Warto się z nią zapoznać, bo będzie obowiązywała już na stałe.


Już za kilka dni ruch w centrum Kołobrzegu będzie odbywał się na nieco nowych zasadach. Jak mówią urzędnicy, to ukłon w stronę mieszkańców centrum, którzy aby dojechać do swoich posesji, musieli wykonywać wiele manewrów. I tak na ulicy Łopuskiego, na odcinku od Walki Młodych do Armii Krajowej, zostanie odwrócony kierunek ruchu. Teraz będzie można jechać do ulicy Walki Młodych. Ulica Katedralna na odcinku Brzozowa-Rzeczna, będzie jednokierunkowa - będzie można dojechać do ulicy Rzecznej. Odwrócony zostanie kierunek ruchu na innej części ulicy Katedralnej - od Walki Młodych do Armii Krajowej. Teraz tą ulicą będziemy jechali w kierunku ulicy Rzecznej.

Image

Plac Ratuszowy będzie ulicą jednokierunkową do ulicy Ratuszowej. Z Placu Ratuszowego będzie można skręcić w prawo w ulicę Ratuszową, która aż do ulicy Walki Młodych będzie ulicą jednokierunkową z ruchem w kierunku ulicy Walki Młodych. Ulica Giełdowa od skrzyżowania z ulicą Walki Młodych w górę będzie ulicą jednokierunkową. Wreszcie, jednokierunkowa będzie również ulica Armii Krajowej od skrzyżowania z ulicą Narutowicza do Ratuszowej. ruch na ulicy Dubois od skrzyżowania z ulicą Katedralną do Ratuszowej zostanie odwrócony do ulicy Ratuszowej. Całe centrum miasta będzie strefą ograniczonej prędkości do 30 km/h.

 Informacja ze strony: http://www.miastokolobrzeg.pl/

 
« poprzedni artykuł

Imieniny

22 Października 2019
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Abercjusz, Filip,
Halka, Kordula,
Kordelia,
Przybysława, Sewer
Do końca roku zostało 71 dni.

Programy tv

Gościmy


© 2019 gorawino.net :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.