|
|
|
Wyniki I ogólnopolskieg konkursu MEDITEST. |
|
|
|
|
Redaktor: Administrator
|
|
W dniu 3 listopada 2011 r. uczennice klasy III Społecznej Szkoły Podstawowej w Gorawinie wzięły udział w I ogólnopolskim konkursie z wiedzy na temat zdrowia i jego ochrony – MEDITEST. Celem konkursu, organizowanego przez Ogólnopolskie Centrum Edukacyjne, było promowanie wśród uczniów zdrowego trybu życia, pogłębienie znajomości budowy i funkcjonowania własnego organizmu, zwiększenie ich świadomości zagrożeń dla zdrowia i życia ludzkiego oraz postępowania w nagłych wypadkach. Do konkursu przystąpiło 9307 uczniów z klas trzecich i czwartych z całej Polski. Uczennice z naszej szkoły wypadły znakomicie zajmując następujące miejsca:
- Julia Jasina – miejsce 13, - Iga Moskwa i Zuzanna Szarejko – miejsce 14, - Paulina Ślusarek i Michalina Wojewódzka – miejsce 15, - Kornelia Klimek – miejsce 16. Sukces jest tym większy, iż w swojej kategorii dziewczynki rywalizowały z uczniami klas czwartych. GRATULACJE! |
|
|
Imieniny
9 Czerwca 2026 | Wtorek | Imieniny obchodzą: Felicjan, Pelagia, Pelagiusz | Do końca roku zostało 206 dni. |
Programy tv
Gościmy
Odwiedza nas 1 gość
|