gorawino 008m.jpg
powered_by.png, 1 kB
Strona główna arrow O nas arrow Witamy wszystkich !!!
Witamy wszystkich !!! Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Administrator   

 Image


Tak, nareszcie Gorawino ma swoje miejsce w internecie.  Portal nasz dopiero się rozwija. Będzie się on zmieniał z biegiem czasu, mamy nadzieję, że tylko na lepsze.

              Dlaczego bocian jest w logo naszego Portalu? Bocian zawsze przynosi dobre wiadomości (no prawie zawsze ), a to, że zbliża sie wiosna, albo też, ze ktoś się narodził. Może nie zawsze u nas będą same dobre wiadomości, ale za to prawdziwe. 

        We wszystkich naszych działaniach liczymy na Waszą pomoc i nie wypowiadam tych słów tak sobie. Jeżeli masz jakieś sugestie, chciałbyś widzieć coś nowego, masz określony pomysł, czy tylko uwagę - napisz do nas. Razem postaramy się tak zrobić, aby było ciekawie oraz aby zachęcało to do odwiedzenia  naszych stron. Na naszym forum możesz dyskutować na każdy temat, jeśli masz ciekawy pomysł, to sam możesz prowadzić jeden z działów forum.

    Będziemy również zamieszczać informacje o naszych sąsiadach, najbliższych miejscowościach Jarkowie, Drozdowie oraz Białokurach. 

  

    Wszyscy jesteśmy lub byliśmy mieszkańcami Naszej miejscowości. Pewnie też wszystkim nam zależy aby było w niej jak najlepiej oraz aby Gorawino nadal sie rozwijało ku  zadowoleniu mieszkańców. Wielu z nas odwiedza Gorawino okazjonalnie, odwiedzając mieszkających tam rodziców i znajomych.  Zapraszamy Was do prezentowania swoich opinii na naszym Forum oraz do dodawania zdjęć do naszej  galerii. Każdy z naszych czytelników może zamieścić na naszych stronach określony artykuł czy też informację z różnych dziedzin życia, przesyłąjąc informację do administratora.

    Na naszych stronach dowiecie się o historii naszej miejscowości oraz  jej dniu dzisiejszym i bieżących wydarzeniach.

Zapraszamy do współpracy.

 

 

 
« poprzedni artykuł

Imieniny

14 Lipca 2024
Niedziela
Imieniny obchodzą:
Bonawentura, Damian,
Dobrogost,
Franciszek, Izabela,
Kosma, Marceli,
Marcelin, Marcelina,
Stella, Ulryk,
Ulrych, Ulryka
Do końca roku zostało 171 dni.

Programy tv

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość

© 2024 gorawino.net :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.