gorawino 026m.jpg
powered_by.png, 1 kB

Strona główna
Wigilia u Seniorów Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Autor: Jolanta i Tadeusz Dach   

Tradycyjnie już została zorganizowana, w Klubie Seniora „Pod Aniołami”,  wigilia dla osób najstarszych i samotnych. Na wigilię zostali zaproszeni m.in. Przewodniczący Rady Gminy Mirosław Ekiert, Wójt Gminy Rymań Mirosław Terlecki, pani Prezes Stowarzyszenia na Rzecz Ekorozwoju Wsi Gorawino Grażyna Pakos oraz księża z parafii Rymań i Gorawino (niestety, nie mogli być obecni). Nad całością sprawowała pieczę Kierownik GOPS pani Aldona Więcek. Słowo Boże w zastępstwie księży wygłosili: Przewodniczący Klubu Seniorów Leszek Siamburski oraz Włodzimierz Kanderski. Atmosfera była bardzo uroczysta i świąteczna. Następnie odbyło się wspólne łamanie opłatkiem oraz wieczerza wigilijna przygotowana przez Seniorów. Później  wspólnie śpiewano kolędy. Na akordeonie przygrywał K. Ruciński i zrobiło się bardzo nastrojowo.

I szkoda tylko, że mimo wcześniejszych ogłoszeń, zorganizowanego transportu , z niektórych miejscowości przyjechało tak niewiele osób.

Seniorzy  po raz kolejny pokazali, że chcą wspólnie spędzać czas i pomimo „gorącego” okresu przygotowań przedświątecznych w domach, znaleźli czas, aby wspólnie się spotkać.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

 

 

zdj. T. Dach

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Imieniny

24 Września 2023
Niedziela
Imieniny obchodzą:
Gerard, Gerarda,
Gerhard, Maria,
Teodor, Tomir,
Uniegost
Do końca roku zostało 99 dni.

Programy tv

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość

Informacja

Strona ruszyła dnia
10-06-2008
Strona działa już
5584 dni.

© 2023 gorawino.net :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.