Strona główna arrow Klub Seniora arrow Działalność arrow "Viking" Rymań wygrywa!
"Viking" Rymań wygrywa! Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Autor: Viking
Image
U siebie niepokonani !

Świetnym występem zakończyliśmy rozgrywki Międzypowiatowej Ligi Piłki Siatkowej Mężczyzn. Po emocjonującym spotkaniu pokonaliśmy Grot Dygowo 3:1 i utrzymaliśmy 3. pozycję w tabeli.

W pierwszym secie bardzo dobra gra pozwoliła nam na uzyskanie sporej przewagi, którą utrzymaliśmy do końca. W drugiej partii Grot wyraźnie sie rozgrzał i pojedynek toczył się do ostatniej piłki , wygrali jednak goście 24:26. Trzecie rozdanie to również walka punkt za punkt, jednak tym razem to my zeszliśmy na przerwę zadowoleni, prowadząc już 2:1. W ostatnim secie zdarzył nam się lekki przestój w grze, ale w porę opanowaliśmy sytuację i wygraliśmy 25:21.

Na pewno dużo trudniej byłoby nam odnieść to cenne zwycięstwo gdyby nie kibice, którzy licznie zgromadzili się w rymańskiej hali. Szczególnie dziękujemy seniorom z Klubu Seniora "Pod Aniołami", którzy już kolejny raz wspaniale nas dopingowali. Bardzo Wam za to dziękujemy!