02m.jpg
powered_by.png, 1 kB

Strona główna
Wiking - U siebie bez punktów.
Sport w gminie - Viking
Redaktor: Administrator   

Niestety ponosimy kolejną porażkę 0:3. Drużyna z Koszalina okazała się ponownie za mocna. Momentami udało się nam nawiązać równą walkę, jednak to nie wystarczyło by ugrać choćby seta.
Trzeba jednak podkreślić, że kontuzje i problemy kadrowe nie powalają nam w dalszym ciągu grać na poziomie jakim byśmy sobie wszyscy życzyli.

Nie poddajemy się jednak i już w najbliższy weekend jedziemy szukać punktów do Trzebiatowa. Liczymy, że powtórzymy wynik z pierwszej rundy i w końcu będziemy mogli cieszyć się ze zwycięstwa. O terminie tego spotkania niebawem poinformujemy.

Oczywiście dziękujemy kibicom, którzy dziś licznie stawili się na halę i wspierali nas głośnym dopingiem.

inf: https://www.facebook.com/VikingRyman/?hc_ref=NEWSFEED&fref=nf

 
Bal karnawałowy dla dzieci w Gorawinie
Nasza miejscowość - Wydarzenia
Autor: Tadeusz Dach   

W sobotę 28 stycznia 2017 r, w Gorawinie, odbyła się zabawa karnawałowa dla dzieci. Zorganizowana została wspólnie przez: Radę Sołecką, Ochotniczą Straż Pożarną, Koło Gospodyń Wiejskich oraz Stowarzyszenie na Rzecz Ekorozwoju Wsi Gorawino. Nad całością imprezy czuwał sołtys Gorawina Jan Pastuch.  

Zabawa choinkowa nie mogła się tym razem odbyć w sali wiejskiej Gorawina ze względu na prowadzony tam remont. Odbyła się ona w prywatnej sali, którą udostępnił p. Zbigniew Piasecki. Organizatorzy tą drogą składają mu serdeczne podziękowania.

Na zabawę przyszło mnóstwo dzieci oraz spora grupa rodziców. Część dzieci była pięknie przebrana w stroje karnawałowe. Wszyscy bawili się wspaniale w oczekiwaniu na przyjście Mikołaja. Dzieci chętnie brały w nich udział w  zabawach i wspólnych tańcach. Nie zabrakło drobnych nagród i upominków dla najlepszych. Jak zawsze wyłoniono króla i królową balu. Jednak najważniejszym elementem całej imprezy karnawałowej był św. Mikołaj. Jak zawsze przyjechał na swoich czerwonych saniach. Kulminacyjnym punktem było rozdawanie prezentów. Organizatorzy zabawy przygotowali ponad 80 paczek!

dsc02583-001.jpg

Czytaj całość
 
Wiking zaprasza w niedzielę
Sport w gminie - Viking
Redaktor: Administrator   
Rozpoczynamy rewanżową rundę spotkań.
W kolejnym meczu w niedzielę (29.01) o godz. 17:00 w hali w Rymaniu podejmiemy zespół Bronek Koszalin. W pierwszej rundzie górą byli koszalinianie.
Liczymy na udany rewanż.
Zapraszamy!
 
Dzień Babci i Dziadka w SP Starnin
U sąsiadów - Starnin
Autor: SP Starnin   

W dniu 23.01.2017r. W szkole filialnej w Starninie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, dzieci przedstawiły krótką część artystyczną i przedstawienie jasełkowe. Dziadkowie z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które pięknie śpiewały i recytowały wiersze. Łezka zakręciła się w oku, wzruszenie i szczęście, takie emocje nam towarzyszyły w tym wyjątkowym dniu. Na zakończenie dzieci zaśpiewały „Sto lat”, wręczyły upominki i kwiaty.

p1040104.jpg

Czytaj całość
 
Seniorzy grali dla dzieci w kołobrzeskim szpitalu
Klub Seniora - Działalność
Autor: Aldona Więcek   
Nasz kukielkowy teatrzyk w szpitalu.Seniorzy tym razem odwiedzili Dziecięcy Oddział w K-gu.Na krótką chwilę szpitalny korytarz stał się scena teatralną dla naszego przedstawienia,,Wilk i siedem kozlątek",a występ na niej wyjątkowym i wielkim przeżyciem dla wszystkich, zarówno aktorów, jak i małych pacjentów. Cieszymy się bardzo,że swoim występem mogliśmy sprawić małym pacjentom radość i choć na chwilę mogły zapomnieć o swojej chorobie i przenieść się w świat baśni , a uśmiech dzieci bezcenny.Serdecznie dziękujemy Pani Ordynator,Pani Oddzialowej i wszystkim pracownikom oddziału dziecięcego za serdeczne przyjęcie
16195375_1213398322073953_2134837885519492063_n.jpg
Czytaj całość
 
"Ferie z historią" w muzeum
Muzeum Oręża - Muzeum - imprezy
Redaktor: Administrator   
logo.jpgMuzeum Oręża Polskiego zaprasza na zajęcia edukacyjne w okresie przerwy zimowej, które będą odbywać się w dniach od 13 do 24 lutego. Liczba miejsc ograniczona.
Program zajęć edukacyjnych, realizowanych przez Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu w dniach 13.02 - 24.02.2017 r.


Wkrótce uczniowie rozpoczną przerwę w nauce, związaną z feriami zimowymi. Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu będzie realizować, już po raz dziewiąty program aktywnej przestrzeni muzealnej. Podpatrując dobre praktyki instytucji kulturalno - oświatowych, przygotowaliśmy program edukacyjny, który powinien sprawić, że uczestnictwo w „Feriach z Historią”, będzie dla najmłodszych ciekawym przeżyciem, pełnym wrażeń, zabawy również i nauki.  Zajęcia nasze są uzupełnieniem muzealnej oferty edukacyjnej, którą proponujemy najmłodszym widzom w formie przede wszystkim lekcji muzealnych, ale także konkursów historycznych, spacerów miejskich itp.  Zakładamy, że uczestnictwo w „Feriach z Historią” pomoże zdobyć lub poszerzyć wiedzę o regionie, ukształtuje umiejętności dostrzegania wartości historyczno - kulturowych małej ojczyzny - miejsca w którym żyjemy.
Więcej informacji i program "Ferii" z muzeum czytelnik znajdzie: http://www.muzeum.kolobrzeg.pl/wokol-muzeum/pressroom/717-ferie-z-historia-w-muzeum
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 103 - 119 z 1833

Wspomóż nasze działania

Image

Imieniny

28 Lipca 2017
Piątek
Imieniny obchodzą:
Innocenty,
Innocenta, Marcela,
Pantaleon, Samson,
Świętomir, Wiktor,
Wiktoriusz
Do końca roku zostało 157 dni.

Programy tv

Gościmy

Informacja

Strona ruszyła dnia
10-06-2008
Strona działa już
3335 dni.

© 2017 gorawino.net :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.