gorawino 008m.jpg
powered_by.png, 1 kB

Strona główna
Grot przegrał wysoko...
Sport w gminie - KS"Grot"
Redaktor: Administrator   
herbg.jpgTym razem na boisku w Siemyślu Grot Gorawino przegrał z Reskiem z Karcina 1 : 4

Następny mecz:


18-09 12:00  Grot Gorawino - Płomień Pobłocie Wlk.
 
Porażka Grota z Syreną w Rymaniu
Sport w gminie - KS"Grot"
Redaktor: Administrator   
Porażka z Rymaniem

Brak skuteczności przesądził o porażce w niedzielnych derbachz Syreną Rymań. W gminnych derbach ulegliśmy 1:3.Już 3 minuty po rozpoczęciu meczu, Adam Siostrzynkowski musiał wyciągać piłkę z siatki. Po błędzie defensywy w sytuacji sam na sam znalazł się zawodnik Syreny i okazję tę wykorzystał. W 25 oraz w 27 minucie padły niemal identyczne bramki. Błąd obrońcy, zawodnik przyjmuje piłkę na 5 metrze od bramki i z takiej odległości bez problemu oczywiście pakuje ją do bramki. W naszej grze ponownie ujawnił się brak skuteczności. Dwa razy świetne okazje strzeleckie zmarnował debiutujący w Grocie Kacper Karkosik, trafiając w dobrze dysponowanego w dniu meczu bramkarza Syreny. Inne dwie bardzo dobre sytuacje miał Adrian Moskwa jednak nie pokonał bramkarza gospodarzy. Drugą połowę zaczęliśmy mocnym akcentem bo już po chwili sam na sam z bramkarzem wyszedł Adrian Moskwa jednak mało zaskakujący strzał został obroniony przez "Kopra". W 72 minucie po faulu na Adrianie Moskwa (ciągnięcie za koszulkę) sędzia podyktował rzut karny, który na bramkę zamienił sam pokrzywdzony. Reasumując utrzymywaliśmy się dłużej przy piłce, ale nie ustrzegliśmy się błędów w podaniach, defensywie jak i ofensywie. Stworzyliśmy 5 świetnych sytuacji podbramkowych, które powinny zamienić się na bramki. Syrena stworzyła 4 strzeleckie sytuacje podbramkowe z czego 3 wykorzystała. Przed utratą czwartej bramki uratował nas Karol Surkont, który przeciął piłce drogę do pustej bramki.

Więcej o meczu na http://grotgorawino.futboland.pl

 
Punkt Informacyjny ARiMR w Siemyślu
W powiecie i gminach - Siemyśl
Redaktor: Administrator   

ARiMr logo male 200x2011 września 2016 r. uruchomiono specjalny punkt informacyjny w Biurze Powiatowym w Siemyślu i w Zachodniopomorskim Oddziale Regionalnym ARiMR w Szczecinie

 Od dnia 1 września w Biurze Powiatowym w Siemyślu i w Oddziale Regionalnym Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa uruchomiła  PUNKTY INFORMACYJNE ARiMR. W ten sposób chcemy ułatwić naszym rolnikom, przedsiębiorcom oraz przetwórcom i innym osobom zainteresowanym pomocą, dostęp do informacji o ofercie wsparcia realizowanego przez ARiMR, a także promować poszczególne formy tej pomocy. Dzięki punktom informacyjnym chcemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom  tym wszystkim, którzy potrzebują rzetelnej i jasnej informacji o kolejnych działaniach  uruchamianych
w ramach PROW 2014-2020 oraz  innych zadaniach związanych z obecną perspektywą finansową. Podstawowym zadaniem PUNKTÓW INFORMACYJNYCH ARiMR jest udzielanie pełnej i rzetelnej informacji o obecnie wdrażanych instrumentach wsparcia, oferowanych przez naszą Agencję. Osoba, która odwiedzi nasz Punkt zostanie poinformowana o możliwościach uzyskania różnych form wsparcia finansowego, wymaganiach formalnych, terminach naborów wniosków oraz  wysokości dofinansowania w ramach konkretnych działań.

Punkt informacyjny jest otwarty od poniedziałku do piątku w godz.7.30-15.30

BP ARiMR w Siemyślu

 
Sesja Rady Gminy Rymań
Co słychać w gminie? - Rada Gminy
Redaktor: Administrator   

  Drukuj Email
sala_konferen_200x150 OGŁOSZENIE

Na podstawie art. 20 ust. 3 ustawy z dnia 08 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2016r., poz.446) zwołuję sesję nadzwyczajną Rady Gminy Rymań w dniu:

  06 września 2016 roku o godz. 13:30

Sesja odbędzie się w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Rymań, ul. Szkolna 7 z następującym porządkiem obrad:  

Czytaj całość
 
Dożynki w gminne 2016
U sąsiadów - Rymań
Redaktor: Administrator   
doz_rym_2016.jpg
 
Lady D. z Rymania
U sąsiadów - Rymań
Redaktor: Administrator   

Gratulacje dla p. Krystyny Fijołek !!!


W środę 31 sierpnia 2016 roku na konferencji prasowej Starosta Kołobrzeski Tomasz Tamborski przedstawił tegoroczną laureatkę wojewódzkiego etapu konkursu im. Krystyny Bochenek Lady D. Panią Krystynę Fijołek, która została zgłoszona przez Starostę i reprezentowała Powiat Kołobrzeski na etapie wojewódzkim.

Wczoraj w Szczecinie podczas finału wojewódzkiego etapu ogólnopolskiego konkursu o tytuł „Lady D.” odbyło się wręczenie nagród i wyróżnień Niepełnosprawnym Damom za ich działalność. W codziennym życiu pokonują one swoje słabości, choroby i niepełnosprawności, stawiają czoła barierom architektonicznym, komunikacyjnym i społecznym. Nie tracą przy tym uśmiechu, zawstydzając innych swoją determinacją, pasją i zaangażowaniem. Takie właśnie są Lady Disabled, czyli Niepełnosprawne Damy, uczestniczki i laureatki wojewódzkiego etapu konkursu im. Krystyny Bochenek.

We wtorek, 30 sierpnia 2016 roku, podczas finału konkursu poznaliśmy nagrodzone panie z Pomorza Zachodniego. Uroczystość odbyła się w Akademii Sztuki w Szczecinie. Udział w niej wzięli: inicjatorka tegorocznej edycji, poseł Magdalena Kochan, członek Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego Anna Mieczkowska oraz przedstawiciele organizacji i instytucji zgłaszających kandydatki do konkursu.
2b421e0cbc0323bf57c54ba96c2e8a76.jpg
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 137 - 153 z 1763

Pomoc dla Bartka !!!


Image

Wspomóż nasze działania

Image

Imieniny

26 Marca 2017
Niedziela
Imieniny obchodzą:
Emanuel, Manuela,
Feliks, Larysa,
Nikifor, Teodor,
Tworzymir
Do końca roku zostało 281 dni.

Programy tv

Gościmy

Odwiedza nas 16 gości

Informacja

Strona ruszyła dnia
10-06-2008
Strona działa już
3211 dni.

© 2017 gorawino.net :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.