gorawino 022mm.jpg
powered_by.png, 1 kB

Strona główna
Napisali o nas!
Nasza miejscowość - O nas
Redaktor: Administrator   

W dniu 13 czerwca br. ukazał sie artykuł w "Gazecie kołobrzeskiej", który napisała redaktor Ewa Dubois, zatytułowany "Gorawino już w sieci" .

Image

Redaktor E. Dubois opisuje w nim dlaczego powstał portal gorawino.net, jaką tematyką się zajmuje i jakie treści zawiera. Wspomina też , że jak dotychczas działania albo raczej ich brak ze strony TP SA doprowadziły do tego , że miejscowość Gorawino pozostaje "białą plamą " wśrod okolicznych miejscowości, jeśli chodzi o posiadanie dostępu do internetu.

Mamy nadzieję, że nie jest to pierwsza informacja o nas na łamach lokalnej prasy.  

 
Historia
Nasza miejscowość - Stowarzyszenie na rzecz ekorozwoju wsi
Redaktor: Administrator   

    Stowarzyszenie na Rzecz Ekorozwoju Wsi Gorawino powołali w kwietniu 2000 r. mieszkańcy Gorawina, którzy nie zaakceptowali decyzji o likwidacji Szkoły Podstawowej w Gorawinie, ponieważ szkoła na wsi jest nie tylko miejscem edukacji dzieci, ale ośrodkiem życia społecznego i kulturalnego wszystkich mieszkańców.

Czytaj całość
 
Internet w Gorawinie?
Nasza miejscowość - Wydarzenia
Redaktor: Administrator   

Wszyscy w Gorawinie od dłuższego już czasu wyczekują na  podłączenie stałego łącza internetowego dla naszej miejscowości.  TP SA co jakiś czas przesuwa kolejne terminy na dalsze (ostatnio ponoć lato 2008 ?!), a jak będzie w praktyce, tego oczywiście nikt nie wie.

Okoliczne miejscowości neostradę TP już mają, a u nas dalej królują tylko modemy telefoniczne, bądź specjalne karty do laptopów. Koszt takiego korzystania z internetu jest niewspółmiernie duży do standardowego planu w neostradzie. Ponoć cała sprawa „rozbija” się o 200 tys. złotych, bo tyle ma kosztować centrala dla Gorawina. Czy to są tak wielkie pieniądze dla Telekomunikacji Polskiej, czy w całym tym problemie chodzi o coś innego…?

 
««  start « poprz. 121 122 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 2058 - 2060 z 2060

Imieniny

19 Września 2018
Środa
Imieniny obchodzą:
Alfons, Alfonsyna,
January, Konstancja,
Sydonia, Teodor,
Więcemir
Do końca roku zostało 104 dni.

Programy tv

Gościmy

Informacja

Strona ruszyła dnia
10-06-2008
Strona działa już
3753 dni.

© 2018 gorawino.net :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.