03m.jpg
powered_by.png, 1 kB

Strona główna
Wiking zaprasza w niedzielę
Sport w gminie - Viking
Redaktor: Administrator   
Rozpoczynamy rewanżową rundę spotkań.
W kolejnym meczu w niedzielę (29.01) o godz. 17:00 w hali w Rymaniu podejmiemy zespół Bronek Koszalin. W pierwszej rundzie górą byli koszalinianie.
Liczymy na udany rewanż.
Zapraszamy!
 
Dzień Babci i Dziadka w SP Starnin
U sąsiadów - Starnin
Autor: SP Starnin   

W dniu 23.01.2017r. W szkole filialnej w Starninie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, dzieci przedstawiły krótką część artystyczną i przedstawienie jasełkowe. Dziadkowie z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które pięknie śpiewały i recytowały wiersze. Łezka zakręciła się w oku, wzruszenie i szczęście, takie emocje nam towarzyszyły w tym wyjątkowym dniu. Na zakończenie dzieci zaśpiewały „Sto lat”, wręczyły upominki i kwiaty.

p1040104.jpg

Czytaj całość
 
Seniorzy grali dla dzieci w kołobrzeskim szpitalu
Klub Seniora - Działalność
Autor: Aldona Więcek   
Nasz kukielkowy teatrzyk w szpitalu.Seniorzy tym razem odwiedzili Dziecięcy Oddział w K-gu.Na krótką chwilę szpitalny korytarz stał się scena teatralną dla naszego przedstawienia,,Wilk i siedem kozlątek",a występ na niej wyjątkowym i wielkim przeżyciem dla wszystkich, zarówno aktorów, jak i małych pacjentów. Cieszymy się bardzo,że swoim występem mogliśmy sprawić małym pacjentom radość i choć na chwilę mogły zapomnieć o swojej chorobie i przenieść się w świat baśni , a uśmiech dzieci bezcenny.Serdecznie dziękujemy Pani Ordynator,Pani Oddzialowej i wszystkim pracownikom oddziału dziecięcego za serdeczne przyjęcie
16195375_1213398322073953_2134837885519492063_n.jpg
Czytaj całość
 
"Ferie z historią" w muzeum
Muzeum Oręża - Muzeum - imprezy
Redaktor: Administrator   
logo.jpgMuzeum Oręża Polskiego zaprasza na zajęcia edukacyjne w okresie przerwy zimowej, które będą odbywać się w dniach od 13 do 24 lutego. Liczba miejsc ograniczona.
Program zajęć edukacyjnych, realizowanych przez Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu w dniach 13.02 - 24.02.2017 r.


Wkrótce uczniowie rozpoczną przerwę w nauce, związaną z feriami zimowymi. Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu będzie realizować, już po raz dziewiąty program aktywnej przestrzeni muzealnej. Podpatrując dobre praktyki instytucji kulturalno - oświatowych, przygotowaliśmy program edukacyjny, który powinien sprawić, że uczestnictwo w „Feriach z Historią”, będzie dla najmłodszych ciekawym przeżyciem, pełnym wrażeń, zabawy również i nauki.  Zajęcia nasze są uzupełnieniem muzealnej oferty edukacyjnej, którą proponujemy najmłodszym widzom w formie przede wszystkim lekcji muzealnych, ale także konkursów historycznych, spacerów miejskich itp.  Zakładamy, że uczestnictwo w „Feriach z Historią” pomoże zdobyć lub poszerzyć wiedzę o regionie, ukształtuje umiejętności dostrzegania wartości historyczno - kulturowych małej ojczyzny - miejsca w którym żyjemy.
Więcej informacji i program "Ferii" z muzeum czytelnik znajdzie: http://www.muzeum.kolobrzeg.pl/wokol-muzeum/pressroom/717-ferie-z-historia-w-muzeum
Czytaj całość
 
Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Historycznego
Historia w gminie - Izba Muzealna
Redaktor: Administrator   
 

shpit-logo.jpg


Informuję, że w niedzielę 29.01.2017 r. o godzinie 16.00 na sali wiejskiej w Brojcach (ul. Długa 43) odbędzie się Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Historycznego Pamięć i Tożsamość. Obecność członków obowiązkowa.

Podczas zebrania zostanie omówiona bieżąca oraz kierunki dalszej działalności stowarzyszenia. Każdy członek ma za zadanie określić co najmniej jedno zadanie jakie chciałby zrealizować w ramach działalności SHPiT w 2017 roku.

Na spotkanie zapraszamy również osoby, które chciałyby zostać członkiem stowarzyszenia i brać udział w jego działaniach na polu badań historycznych w naszym regionie.

Przwodniczący Zarządu, Michał Zinowik


Informujemy również, że w związku z z powyższym zebraniem, Regionalna Izba Muzealna w Rymaniu, w dniu 29.01.2017 będzie nieczynna. Zapraszamy 5.02.2017 w godz. 16.00 - 18.00

 
Zakopane 2017 - nasi tu byli!
Nasze podróże - Polska
Autor: Tadeusz Dach   

Zakopane 2017 – magiczny Puchar Świata w skokach narciarskich. My

byliśmy na konkursie drużynowym. O samych zawodach i poszczególnych osiągnięciach naszych zawodników nie będę pisał, pewnie wszyscy je znają. Natomiast atmosfera w Zakopanem i na samej skoczni jest przecudna. Tak jakby całe miasto żyło tym konkursem. Wszędzie tłumy, stoiska handlowe i punkty gastronomiczne są oblegane. W restauracjach trudno znaleźć wolne miejsca. Kibice na trybunach dopingują nie tylko naszych zawodników ale również z pozostałych ekip. Jednak kiedy startują nasi, rozpoczyna się ogromny hałas tysięcy trąbek, okrzyków i braw. Kibice są z całej Polski, nie zabrakło naszych ale widzieliśmy też flagi z napisami Dźwirzyno, Golczewo czy Kamień Pomorski.

Wrażenia niesamowite, warto zobaczyć to na żywo.

Zapraszamy do oglądania naszej galerii zdjęć z atmosfery na trybunach.

dsc02226.jpg

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 35 - 51 z 1763

Pomoc dla Bartka !!!


Image

Wspomóż nasze działania

Image

Imieniny

26 Marca 2017
Niedziela
Imieniny obchodzą:
Emanuel, Manuela,
Feliks, Larysa,
Nikifor, Teodor,
Tworzymir
Do końca roku zostało 281 dni.

Programy tv

Gościmy

Odwiedza nas 17 gości

Informacja

Strona ruszyła dnia
10-06-2008
Strona działa już
3211 dni.

© 2017 gorawino.net :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.