gorawino 017m.jpg
powered_by.png, 1 kB

Strona główna
Strażacy z OSP Starnin proszą o 1%
OSP - OSP Starnin
Redaktor: Administrator   
dsc_0032.jpgdsc_0033.jpg
 
Nowa Rega Trzebiatów - Wiking 3:1
Sport w gminie - Viking
Redaktor: Administrator   
Niestety nie udało się powtórzyć wyniku z pierwszej rundy. Pomimo bardzo eksperymentalnego ustawienia (brak kilku podstawowych zawodników) zagraliśmy odważnie i nie zabrakło walki o każdą piłkę. Można czuć tylko niedosyt, bo tie-break był na wyciągnięcie ręki, a tak ponownie pozostajemy bez punktów.

Teraz w związku z feriami liga ma przerwę. Do gry wrócimy pod koniec lutego. Do Rymania przyjedzie drużyna Olimpu Łobez. Jest to drużyna absolutnie w naszym zasięgu. Poprzedni mecz w Łobzie przegraliśmy w 5. partiach. Mamy nadzieje, że do tego spotkania wszyscy nasi zawodnicy będą już w pełni sił i zagramy to na co nas stać, by cieszyć się ze zwycięstwa przed własną publicznością.

14717043_885827264851103_1164253131882193380_n.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

https://www.facebook.com/VikingRyman

 
W niedzielę odbyło się Walne Zebranie SHPiT
W powiecie i gminach - Brojce
Autor: Michał Zinowik   

W ostatnią niedzielę (29.01.2017 r.) odbyło się Walne Zebranie Stowarzyszenia Historycznego Pamięć i Tożsamość. Spotkanie miało na celu podsumowanie dotychczasowych  działań stowarzyszenia oraz wyznaczenie kolejnych celów na 2017 rok. Dużym pozytywnym zaskoczeniem była liczba pasjonatów historii z regionu, którzy postanowili wstąpić  w szeregi naszej organizacji (8 osób!).  

Na zebraniu omówiono kwestie finansowania działań stowarzyszenia oraz jego strukturę organizacyjną. Wśród działań, które przewidziano do realizacji w bieżącym roku wymieniono, m.in.:

  • utworzenie lapidarium na cmentarzu komunalnym w Rymaniu,
  • powiększenie przestrzeni wystawienniczej w Regionalnej Izbie Muzealnej w Rymaniu, 
  • uporządkowanie cmentarzy ewangelickich w Starninie i Chomętowie, 
  • włączenie się w obchody rocznicowe parafii w Rymaniu, 
  • organizacja warsztatów archeologicznych dla młodzieży,

dsc02697.jpg

Czytaj całość
 
Wiking - U siebie bez punktów.
Sport w gminie - Viking
Redaktor: Administrator   

Niestety ponosimy kolejną porażkę 0:3. Drużyna z Koszalina okazała się ponownie za mocna. Momentami udało się nam nawiązać równą walkę, jednak to nie wystarczyło by ugrać choćby seta.
Trzeba jednak podkreślić, że kontuzje i problemy kadrowe nie powalają nam w dalszym ciągu grać na poziomie jakim byśmy sobie wszyscy życzyli.

Nie poddajemy się jednak i już w najbliższy weekend jedziemy szukać punktów do Trzebiatowa. Liczymy, że powtórzymy wynik z pierwszej rundy i w końcu będziemy mogli cieszyć się ze zwycięstwa. O terminie tego spotkania niebawem poinformujemy.

Oczywiście dziękujemy kibicom, którzy dziś licznie stawili się na halę i wspierali nas głośnym dopingiem.

inf: https://www.facebook.com/VikingRyman/?hc_ref=NEWSFEED&fref=nf

 
Bal karnawałowy dla dzieci w Gorawinie
Nasza miejscowość - Wydarzenia
Autor: Tadeusz Dach   

W sobotę 28 stycznia 2017 r, w Gorawinie, odbyła się zabawa karnawałowa dla dzieci. Zorganizowana została wspólnie przez: Radę Sołecką, Ochotniczą Straż Pożarną, Koło Gospodyń Wiejskich oraz Stowarzyszenie na Rzecz Ekorozwoju Wsi Gorawino. Nad całością imprezy czuwał sołtys Gorawina Jan Pastuch.  

Zabawa choinkowa nie mogła się tym razem odbyć w sali wiejskiej Gorawina ze względu na prowadzony tam remont. Odbyła się ona w prywatnej sali, którą udostępnił p. Zbigniew Piasecki. Organizatorzy tą drogą składają mu serdeczne podziękowania.

Na zabawę przyszło mnóstwo dzieci oraz spora grupa rodziców. Część dzieci była pięknie przebrana w stroje karnawałowe. Wszyscy bawili się wspaniale w oczekiwaniu na przyjście Mikołaja. Dzieci chętnie brały w nich udział w  zabawach i wspólnych tańcach. Nie zabrakło drobnych nagród i upominków dla najlepszych. Jak zawsze wyłoniono króla i królową balu. Jednak najważniejszym elementem całej imprezy karnawałowej był św. Mikołaj. Jak zawsze przyjechał na swoich czerwonych saniach. Kulminacyjnym punktem było rozdawanie prezentów. Organizatorzy zabawy przygotowali ponad 80 paczek!

dsc02583-001.jpg

Czytaj całość
 
Wiking zaprasza w niedzielę
Sport w gminie - Viking
Redaktor: Administrator   
Rozpoczynamy rewanżową rundę spotkań.
W kolejnym meczu w niedzielę (29.01) o godz. 17:00 w hali w Rymaniu podejmiemy zespół Bronek Koszalin. W pierwszej rundzie górą byli koszalinianie.
Liczymy na udany rewanż.
Zapraszamy!
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 86 - 102 z 1820

Wspomóż nasze działania

Image

Imieniny

22 Czerwca 2017
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Achacjusz, Achacy,
Agenor, Alban,
Broniwoj, Flawiusz,
Innocenty,
Innocenta, Kirył,
Paulina
Do końca roku zostało 193 dni.

Programy tv

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość

Informacja

Strona ruszyła dnia
10-06-2008
Strona działa już
3299 dni.

© 2017 gorawino.net :: Joomla! i J!+AL jest Wolnym Oprogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.